Gönderen Konu: 05.05.2023 /İbrahim Erayhan Saç Ekim Merkezi / Yaş:34/4900 Greft  (Okunma sayısı 2507 defa)

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle bu siteyi oluşturan ve yönetenlere gönülden teşekkür ediyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Ekimden önce 2 sene boyunca ekim yapmayı düşündüm. Bireysel olarak yaklaşık 7-8 ekim merkezini ziyaret ettim bu süreç içerisinde. Bana dedikleri şey ense kısmın çok iyi, çok iyi sonuç elde ederiz. Bir türlü cesaret edemedim buralarda ekim yapmaya. Ta ki youtube da ibrahim Hocanın videolarına denk gelene kadar. Çevremdeki neredeyse herkes İstanbul'da o kadar saç ekim merkezi varken neden Bursa'ya gideceksin diye eleştirdiler. Fiyat olarak da neredeyse İstanbul'da sorduğum bütün yerlerden daha yüksekti. Burada komple kel abileri saçlandırdığını görünce kesinlikle ben de işlemimi burada yaptırmalıyım diye düşündüm . Neyse İbrahim Hoca ile iletişime geçtim ve ikna oldum saç ekimi yapmaya.

Buraya neden 4. aydan sonra yazdığıma gelince her ay prp yaptırıyorum, her gün sabah akşam sprey serum kullanıyorum, her gün vitamin kullanıyorum, 15 günde bir saç bakım yağını kullanıyorum, bitkisel şampuanlar kullanıyorum fakat buna rağmen saçlarım şuan çok dökülüyor ve belki daha erken fakat şuanki sonuç beni pek tatmin etmiyor. Genelde 6. Aya kadar saçların %80 'i çıkıyorsa bundan sonra yoğunluk ne kadar artabilir orası açıkçası bana pek umut vermiyor, umarım yanılıyorum.
En son attığım resim 3 gün öncesine ait, resimlere objektif yorum yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi öncesi
  • Ekim Tarihi: 05.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi İbrahim Erayhan Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hc care complex, hc care şampuan,evocapil şampuan,nuevo serum, nuevo Vitamin, her ay prp,byopecia, mezoterapi +mie saç bakım serumu

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hc care complex, hc care şampuan,evocapil şampuan,nuevo serum, nuevo Vitamin, her ay prp,byopecia, mezoterapi +mie saç bakım serumu

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
6 gün
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1. Ay
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2.Ay
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3. Ay
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3,5 ay
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Son hali
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin gidişatı biraz zayıf ekilenler ya çoğu tutumemış yada halen çıkmakta zorlanıyorlar sana tavsiyem iyi prp kiti kullanan bir yerde prpr yaptır ve artı olarak minoxil başla böylece çıkış oranını biraz yükseltebilirsin ama tabi bunlarında garantisi yok.

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaklaşık 1 ay önce elime böyle toplu saç grefti geldi. Daha önce de gelmişti birkaç tane böyle. Saydım tam 7 adet saç teli çıktı. Yani bir tane kanala 7 adet saç teli konulmuş İbrahim beye attım. Zaten kısa kısa cevaplar veriyor. Olağandır, kökler aşağıda kaldı dedi. Tam olarak nedir dedim bağdaşmayan doku parçası dedi. Benim anlamadığım doku bağdaşmıyorsa kökler nasıl aşağıda kalıyor. Saç dökülmesi yaşayanlar psikolojik olarak çok berbat durumda oldukları için saç ekimi gibi uzun ve zahmetli bir işe girerler. Benim gördüğüm kadarıyla saç ekim merkezlerinin çoğunun bu umurunda değil. Ben sade ve sadece İbrahim Erayhan için gittim oraya fakat İbrahim Hoca 8 saatlik ekim sürecinde sadece   saç çizgisi ve kanal açmada yanıma uğradı. Çocuklardan biri sonradan geldi kızı azarladı neden ince olanları alıyorsun diye. İşlem sürecinde kanamayı durdurmaları cabası. Saç ekimi sonuçlarına bakıyorum 3 aylık ekim yapanlar benim sonuçtan daha iyi. Biraz daha sabredecegim eğer ki sonuç böyle ise hakkımı bütün mecralarda her yerde arayacağım. Adamlar bir kere bile süreç nasıl gidiyor diye sormadılar. Anca kendim resim atıyorum. O şekilde cevap veriyorlar. İnsan sağlığı bu kadar kolay olmamalı. Kim görüyorsa kusura bakma ekimin başarısız olmuş diyor. Neyse biraz daha sabır...
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
7 adet saç teli
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Demekki neymiş internet reklamlarina kanmayacakmissin 4ayda benim heryerim kapanmişti konuma bak incele kendine göre ama hala genede erken belki sonra atak yapar

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam youtube de birebir videoyu görüyorsun. Yani ona inanma buna inanma neye inanacağız. Bir de İbrahim hocaya çok rica ettim hocam 2 senedir araştırma yapıyorum. Bakın İstanbuldan sırf sizin için geliyorum. Belki etik olmayacak ama en iyi ekibinizi istiyorum. Tamam sen merak etme seni sanatimizla buluşturacağız dedi. Ve gerçekten şuan tam bir hayal kırıklığı içindeyim. Adamlar hep 1 sene falan diyorlar. Kardeşim neredeyse 4,5 ay oldu. 6 ayda yüzde %80 çıkıyorsa 4,5 aydan sonra ne kadar değişebilir ki. Şimdilik sabır diyorum sadece...
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Facebook Twitter Instagram