Gönderen Konu: KADIN/BAYAN SAÇ EKİMİ İÇİN UYGUN MU? TAVSİYE  (Okunma sayısı 248 defa)

ywc12

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,
8 yıldır guatr hastasıyım ve saçlarımın özellikle tepe ve yan kısımlarında açılmalar mevcut. Daha önce gittiğim iki doktor erkek tipi dökülme olduğunu söylediler. Bir süredir yağlar, minoxil ve biotin gibi alternatif tedaviler denedim ama etkili bir sonuç alamadım. 1 Aydır saç ekmeyi düşünüyorum. Antalya'da yaşıyorum ve konuştuğum yerler saç ekebileceklerini ve ekecekleri saçların dökülmeyeceğini söylediler. Bunun yanında yazdığım birkaç merkez ise saç ekiminin gerekli olmadığını bunun yerine prp'nin daha iyi olacağını söylediler. Ocak ayında yaptığım testte TSH değerim biraz yüksek çıkmıştı. Aşağıya birkaç fotoğrafımı yüklüyorum.  Daha önce forumda okuduklarımdan kadınlar için saç ekiminin verimsiz olduğu söylenmişti. Bundan dolayı ekimden vazgeçmeli miyim? Sizlerden nasıl bir yol izlemem gerektiği, hangi tedavinin bana uygun olacağı konusunda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: KADIN/BAYAN SAÇ EKİMİ İÇİN UYGUN MU? TAVSİYE
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2023, 00:42:50 »
saç dökülme nedeni  guatr
bu hastalık saç dökmeye devam edecektir
minoxil kullanmayın daha da hızlanır dökülmeniz çünkü dökülme genetik vs değil hastalığınızdan kaynaklı

antalya hakan doğanay ile görüşün randevu alın size doğru bilgi verecektir
Global Moderator

ywc12

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2023, 14:21:36 »
saç dökülme nedeni  guatr
bu hastalık saç dökmeye devam edecektir
minoxil kullanmayın daha da hızlanır dökülmeniz çünkü dökülme genetik vs değil hastalığınızdan kaynaklı

antalya hakan doğanay ile görüşün randevu alın size doğru bilgi verecektir

Hakan Bey saç ekimine uygun olmadığını söyledi. Önerebileceğiniz herhangi bir tedavi var mı?

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2023, 23:23:03 »
Aldacton ve diane 35 ten oluşan bir losyon hazırlayın kendinize kadın tipi saç dökülmesinde epey etkili olabiliyor.Hazırlanışı miracle losyon gibi olabilir.netten bir araştırın isterseniz.
Ayrıca diane 35 gibi bir oral kontraseptif kullanmanızda çok faydalı olabilir.

Facebook Twitter Instagram