Gönderen Konu: Saç Ekimi Sonrası Kan Sulandırıcı (Coraspin)  (Okunma sayısı 487 defa)

hll5534

• Full Member
Saç Ekimi Sonrası Kan Sulandırıcı (Coraspin)
« : 13 Ekim 2023, 11:37:14 »
Arkadaşlar Asuman Hair’da saç ekimi islemimi gerçekleştirdim. İşlemden sonra kullanmam için bir kutu kan sulandırıcı coraspin verdiler. İnternette arattigimda da her yerde saç ekiminden sonra kan sulandiricilardan kesinlikle uzak durmalisiniz diye yaziyor. Asuman hanimin bi bildiği vardır elbet ama yine de şüphede kaldım. Siz ne diyosunuz bu konu hakkinda?

pear24

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Sonrası Kan Sulandırıcı (Coraspin)
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2023, 15:50:06 »
Hakan doğanay coraspin kullaniminin gerekli olmadigini ve kulaktan dolma bilgi oldugunu soyledi.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2023, 18:35:39 Gönderen: pear24 »

ronaldinho

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2023, 18:22:28 »
Medicalhair de coraspin kullanımı öneriyor. Cidden neye göre kullan ya da kullanma diyorlar bir açıklaması var mı? Kanın sulanması pıhtı oluşumunu engeller ama kanamayı da arttırabilir

dolpdriv

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2023, 11:54:35 »
ahmet tosunda ektirdim ben de bana da verildi çok sorgulamadan kullanıyorum hocam

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2023, 21:46:41 »
Coraspinin kan sulandırıcı ve antiinflamatuar etkisi vardır. Normalde bile haftada 1-2 kere içmeniz önerilir.
  • Yaşınız 26

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2023, 00:27:30 »
Arkadaşlar benim şahsi görüşüm kanın sulanmasıni sağlayarak greftlerin yerleştiği bölgenin daha iyi beslenmesini sağlayabilir.

Facebook Twitter Instagram