Gönderen Konu: Saç Dökülmesi  (Okunma sayısı 250 defa)

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Dökülmesi
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2023, 01:46:53 »
asimetrik dökülme bazen olabiliyor bu genetik olmadığı anlamına gelmez ama genede dht hormon testi ve vitaminlerine baksan iyi olur.

Mehmet Aydın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2023, 01:51:59 »
Hocam 2,5 yıldır sol şakakta minyatürleşip dökülme var ama sağda hiç dökülme olmadı 

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2023, 01:55:24 »
Hocam 2,5 yıldır sol şakakta minyatürleşip dökülme var ama sağda hiç dökülme olmadı

uyurken hep sol tarafamı yatıyorsun belki agresif davranıp kafanı yastığa çok gömüyorsundur  :) bilemeyeceğim şimdi garip bir durum .genetik dediğin saçın beslenmesini engellemek üzerine kurulu mekanizması o tarafta herhengi bir saç derisi hastalığıda olabilir belkide bir cildiyeciye görünmelisin.

Mehmet Aydın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2023, 02:01:18 »
Hocam biraz deli yatarım =)  seboreik dermatit var  ondan olabilir mi bilmiyorum cildiyeye gitmiştim dökülme için bir şey demedi sadece konazol yazdı yeniden gidecem cildiyeye, peki vitamin değerlerine baktırmak doktora ne demem lazım

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Ekim 2023, 02:34:52 »
Hocam biraz deli yatarım =)  seboreik dermatit var  ondan olabilir mi bilmiyorum cildiyeye gitmiştim dökülme için bir şey demedi sadece konazol yazdı yeniden gidecem cildiyeye, peki vitamin değerlerine baktırmak doktora ne demem lazım

peki konazol işe yaramadımı .doktora demir ,d ve b vitamini gibi değerlere baktırmak istediğini söyle zaten anlar belki sen demeden bile ister bu testleri.

Mehmet Aydın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Ekim 2023, 02:37:07 »
kullanalı 5 gün oldu yağlanmaya biraz iyi geldi

Facebook Twitter Instagram