Gönderen Konu: AHMET TOSUN ( THE HAİR CLİNİC) 5400 GREFT 15.11.2023 SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 398 defa)

Doğanay Küçük

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaslar

Burada ki uzun arastirmalarim sonrasinda sac ekimi icin Ahmet Tosun da (The hair clinic te ) karar kıldım. tercih sebebim ise sac ekimlerinin cok iyi olmasindan dolayıydı. Gordugum ilgi alakali ve verdikleri emekleri gorunce ne kadar dogru bir tercih yaptigimi anladim. saç ekimim 15.11.2023 tarihinde gerçekleşti. greftlerin alınmasını Cansu Hanım ve Saadettin Bey gerçekleştirdi. kanal açma işlemini ahmet bey kendisi yaptı. ve son olarakta ekim işlemini tekrardan Cansu Hanım ve Saadettin Bey gerçekleştirdi. ekim süreci boyunca Ahmet bey sürekli kontrol etti. operasyon sabah 09.00 gibi başlayıp ortalama 17.00 gibi sona erdi bu süreç içerisinde gerçekten emek veren Ahmet bey , Saadettin bey ve Cansu Hanım başta olmak üzere tüm klinik çalışanlarına teşekkür etmek isterim. 5400 greftlik bir ekim gerçekleşti.ekim öncesi ve sonrası olmak üzere sürekli fotoğraf ve gelişim konusunda sürekli bilgilendirme yapacağım. Yorumlarınızı bekliyorum

Doğanay Küçük

• Yeni üye
  • *
EKİM SONRASI FOTOĞRAFLAR

Tory

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun ekiminiz  güzel duruyor . Bende Ahmet hocadan Ekim yaptırım . Şuan 49 gün oldu . Umarım ikimizinde sonucu iyi olur .

Doğanay Küçük

• Yeni üye
  • *
İnşallah hocam su ana kadar herseyden gayet memnunun

Facebook Twitter Instagram