Gönderen Konu: Minoxlu azelaik asit  (Okunma sayısı 588 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Minoxlu azelaik asit
« : 25 Kasım 2023, 20:36:19 »
Arkadaşlar 1 aydır guruptan birinin tavsiyesi üzere bir eczaneye hazırlattığım %5 minox+%12 azelaik karışımını kullanıyorum pgg içermeyen.14 yıl minox kullandım bende sizin bahsettiğiniz gibi hiç döngü falan olmadı geçenlerde bir ara bırakayım dedim 1 ay falan kullanmadım bazı yerler biraz seyrelmisti.son bu karışımı aldım daha önce seyrelen yerler bile kapandı.hatta sakaklarda vardı seyrelme oralar bile çok ciddi toparladı.vallaha devam edicem bu karışıma.azelaik asit hakketen işe yarıyor.birde tedavime cüce Palmiye yağı +kabak çekirdeği yağı+ısırgan otu yağı karışımınida eklemiştim günde 2 kere içiyorum oda baya iyi geldi resim aticam en kısa zamanda
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Spencer

• Hero Member
Ynt: Minoxlu azelaik asit
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2023, 07:00:08 »
Minoksidil ve azelaik asit karışımını nereden temin ettiniz?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2023, 09:51:08 »
Minoksidil ve azelaik asit karışımını nereden temin ettiniz?
cerrah paşa nur eczanesi diye bir eczane.oradannsiparis ile aldım.internette sitelerinde direk watsap üzerinden sipariş verdim.simdi dün birde minox +finansterid+azelaik karısimi sipariş verdim bakalım nasıl olacak
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

aviyonikkurt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2024, 19:37:50 »
cerrah paşa nur eczanesi diye bir eczane.oradannsiparis ile aldım.internette sitelerinde direk watsap üzerinden sipariş verdim.simdi dün birde minox +finansterid+azelaik karısimi sipariş verdim bakalım nasıl olacak
Hocam sonuçlar nasıl bu ppg yüzünden ben de düşünüyorum bu minox5+alezaik almayı köpük formunda da hizmet sağlıyorlarmış sizce nasıl?

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2024, 20:26:25 »
Hocam sonuçlar nasıl bu ppg yüzünden ben de düşünüyorum bu minox5+alezaik almayı köpük formunda da hizmet sağlıyorlarmış sizce nasıl?
bende son zamanlar minoxil çarpıntı yapıyordu bu ürüne geçince o bitti.icinde alkol olmadığından sanırım ben ona bağladım.saca etkisi iyi ben memnunum şimdilik.
  • Yaşınız 36

aviyonikkurt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2024, 21:27:21 »
bende son zamanlar minoxil çarpıntı yapıyordu bu ürüne geçince o bitti.icinde alkol olmadığından sanırım ben ona bağladım.saca etkisi iyi ben memnunum şimdilik.
Peki hocam ben bi aralar bioxinin minox kullandım ve inanılmaz sonuçlar aldım fakat bırakınca baya kötü bi duruma geldim 3-4 aydır kullanmıyorum sizce bu eczanenin ürünlerine bi şans vermem gerekiyor mu çünkü kaşıntı ve kepeklenmeden çok muzdaribim

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2024, 22:38:09 »
Peki hocam ben bi aralar bioxinin minox kullandım ve inanılmaz sonuçlar aldım fakat bırakınca baya kötü bi duruma geldim 3-4 aydır kullanmıyorum sizce bu eczanenin ürünlerine bi şans vermem gerekiyor mu çünkü kaşıntı ve kepeklenmeden çok muzdaribim
14 yıldır minox kullanıyorum hiç bende kaşıntı döküntü dermatit yapmadı. minoxil içinde Alkın ve pgg var. Sıkıntı cikarabiliyor.eczanenin kinde yok bunlar ben memnunum finansterid losyonlu olanından kullanıyorum iyi gidiyor
  • Yaşınız 36

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Ocak 2024, 01:55:40 »
Bu bahsettiginiz karisimi sprey gibi sikmak mi gerekiyor yoksa surmeli birsey mi ? Saclarim biraz uzun sprey seklindeyse denemeyi dusunuyorum

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2024, 11:38:01 »
Bu bahsettiginiz karisimi sprey gibi sikmak mi gerekiyor yoksa surmeli birsey mi ? Saclarim biraz uzun sprey seklindeyse denemeyi dusunuyorum
damlalık şişede gönderiyorlar.damlatiyorsun kafa derisine
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram