Gönderen Konu: Saç ekimine uygun değilsin dediler.  (Okunma sayısı 372 defa)

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimine uygun değilsin dediler.
« : 01 Aralık 2023, 21:44:57 »
Herkese iyi forumlar..

Daha öncesinde forumda burada saç ektirmeyi planladığımdan bahsetmiştim. Fakat; geri son an da yaptırmak istediğim ekim merkezinden vazgeçip erteleme kararı aldım. Daha sonrasında yıllardır özellikle ekim yaptırmak istediğim ASMED klinik ile görüştüm en azından şansımı deneyeceksem burada denemek istedim. Gerçekten beni muntazam bir biçimde karşıladılar ve çok güzel ilgilendiler ama ne yazık ki istediğim sonuçla ayrılamadım. Tamamen mental olarak ve fiziksel olarak kendimi hazırlamıştım. Baş Asistan Dilek Çakır özellikle halen dökülmemin devam ettiği NW6 tipine geldiğini ve sürecin devam edeceğini söyledi ve Finansterid kullanmamı tavsiye etti. Fakat; ben kendi bünyemi biliyorum sürekli olarak ilaç kullanmak zaten bu hayatta en son bulaşmak istediğim şey ve üstüne finansterid gibi bir yan etkisi olan ilacı bu denli kullanmak beni yoracak diye düşünüyorum.

Ek olarak;AHD Klinik ve Şahin Çelik’te dökülmemin devam ettiğini ve ekime uygun olmadığımı söyledi.

Sizce ne yapmalıyım? MEDEKS’in ekimlerini incelediğimde NW6’lara ekim yaptığına rastladım. Ya da 30’lara kadar bekleyip sonrasın da mı yola devam etmeliyim. Ya da artık bu işi kökten araştırmayı bırakıp ekimden vazgeçip protez’le çözüm sağlamalıyım. Yorumlarınızı bekliyorum.

@Hintell abi özellikle senin yorumunu istiyorum.

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimine uygun değilsin dediler.
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2023, 21:46:18 »
Ek olarak Yaş:24

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2023, 00:50:37 »
söylediklerim DiLEK ÇAKIRDAN FARKLI OLMAYACAK GEREK AMA KULLANIRSIN KULLANMAZSIN

yani hem ayranım dökülmesin hem de saçım çıksın süper olsun olmuyor dostum :)
Global Moderator

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2023, 01:12:36 »
söylediklerim DiLEK ÇAKIRDAN FARKLI OLMAYACAK GEREK AMA KULLANIRSIN KULLANMAZSIN

yani hem ayranım dökülmesin hem de saçım çıksın süper olsun olmuyor dostum :)

Abi peki.. kullandım desem ilerleyen zamanlarda toparlama ve ekim yapma şansım olur mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2023, 01:26:37 »
kullandım desem diye bir durum yok
kullanıcaksın kendin i,çin bu merkez için değil yani sana kullanırsan başarılı ekim yapabilirim dedilerse

kullanmadan ekim yaptırıp kullandım dersen ekimin kötü sonuçlanır
ön görü bu şekilde çünkü
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram