Gönderen Konu: topikal minoxu oral olarak alma  (Okunma sayısı 204 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: topikal minoxu oral olarak alma
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2023, 21:27:20 »
acaba bildiğimiz minoxili topikal yerine oral yolla  alsak loniten gibi etki yaratırmı işe yararmı yoksa emilim açısından sıkıntımı olur sonuçta her ilacın kendi formu var
dostum ne gerek var.onun içinde ppg ve alkol var yazık bunyene.ayrica 2.5 mg tabletler halinde Türkiye'de satılan eczaneler var.ben nmesela minox+Fin+azelaik karışımı losyon hazirlatiyorim bir eczaneye.simdi buradan ismini yazamam reklam olmasın diye.hatta daha bugün dutasterid losyon hazirlattim sipariş verdim.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2023, 23:02:02 »
dostum ne gerek var.onun içinde ppg ve alkol var yazık bunyene.ayrica 2.5 mg tabletler halinde Türkiye'de satılan eczaneler var.ben nmesela minox+Fin+azelaik karışımı losyon hazirlatiyorim bir eczaneye.simdi buradan ismini yazamam reklam olmasın diye.hatta daha bugün dutasterid losyon hazirlattim sipariş verdim.

Merhaba,topical fin’den fayda gordunuz mu ? Yan etki durumu nedir ?

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2023, 23:14:39 »
Merhaba,topical fin’den fayda gordunuz mu ? Yan etki durumu nedir ?
dökülme durdu sakaklar tüylenme var daha 2 ay olmadı tam.yan etki yok gibi birşey.cok hissetmedim yan etki falan ama uzun kullanımda sanki biraz olacak gibi
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2023, 11:23:51 »

Muhtemelen bahsettiğin eczaneden oral min kapsül aldım. O dönem günlük 2-3 damla oral alırken, bu kapsüle geçiş yaptım. Mayıs 2023de. Brlki dozaj bir miktar azaldı, veya oral sıvının emilim seviyesi daha iyiydi bilemiyorum. Dehşet bir dökülme yaşadım. Brlki de minoxilin döngü dönemiydi bilemiyorum.

Ama 1,5-2 aydır tekrar sıvı damla olarak 3-4 damla almaya başladım. Oparmak kıllsrımdan bile ilacın çalışmaya başladığını anlıyorum. Ki saçta da görmeye başladım etkiyi.

Oral kapsülü de losyonu yaptığı hammaddeden kapsüle koyup ğretşyorlar bildiğim kadarıyla.

Belki benim almam gereken 5 mg ve üstüdğr belki emin değilim ama sıvı ile etki olarak bşr farkı olduğuna insnmıyorum.

Ayrıca vücuduna girecek 2-3 damlalık alkol ve gliserinin bir sıkıntısını çekmedim. Nihayetinde oral minoxidil alıyorz çok farklı bir amaçla.

Özetle eğer loniten bulabiliyor olsaydım mutlaka onu denerdim. Sıvı veya evzanenşn kapsüle doldurduğu hammaddenin belirgin bir farkı olduğunu sanmıyorum. Ki eczacı hsnım da sana bunu loniten kslitesinde olduğunu savunamaz bence. Maliyet boyutunu hiç işin içine katmıyorum dikkatinş çektiyse.

mavruti

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2023, 14:57:02 »
ORAL MİNOXU KİM SATIYOR TABLET OLARAK ÖZELDEN MSJ ATIN

Facebook Twitter Instagram