Gönderen Konu: Magnezyum yagını topikal olarak kullanan varmı ?  (Okunma sayısı 1036 defa)

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Magnezyum yagını topikal olarak kullanan varmı ?
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2021, 15:15:32 »
sayemde kullanan birkaç kişi var ben de kullanıyorum, kireçlenmeye ve kasılmaya faydalı,  ama kullandın diye saç çıkmaz dişer tedavilere ek olarak kullanılır ucuz zaten

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2021, 15:36:53 »
Peki oral olarak kullanılmasını mı onerırsın tıopıkal yag seklınde surulmesınımı
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2021, 15:41:05 »
Peki oral olarak kullanılmasını mı onerırsın tıopıkal yag seklınde surulmesınımı
Oral olarak kullanılmaz, öyle yağlardan değil. Kronik eklem rahatsızlığı olanlar, futbolcular vs. kasları gevşetmek için kullanıyor. Sürdükten sonra 20 dakikada tamamı emilmiş oluyor diye okudum, daha sonra masaj ile derinin daha iyi gevşeyip bükülmesini kolaylaştırmak burada amaç, bende daha başlayamadım, deneyimlerimi aktarırım.
Saç tedavisi değil, deri/kas tedavisi bi nevi.

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2021, 15:42:20 »
Yok yanlış anlattım , direk hap halinde alınan magnezyum malat kapsullerden bahsetmıştım ama bende topıkal deneyecegım
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2021, 15:44:17 »
Yok yanlış anlattım , direk hap halinde alınan magnezyum malat kapsullerden bahsetmıştım ama bende topıkal deneyecegım
İkisinide kullanın, ocean plus marka 3 farklı form bir arada, formların önemini araştırarak bulabilirsiniz, oralminoxidil de ocean plus şart dedi bu formların öneminden dolayı.

Facebook Twitter Instagram