Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası saç kesimi  (Okunma sayısı 9799 defa)

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonrası saç kesimi
« : 23 Aralık 2017, 22:01:31 »
Saç ekimimden tam bir ay sonra saçlarımı kestirdim ve spor yaptığım için Kısa saçı seviyorum. Dönör kısmı sıfıra vurdurdum Ve sanırım biraz tahriş oldu. Acaba acelemi ettim bilemedim. Bunun doğru zamanlaması nedir acaba arkadaslar.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası saç kesimi
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2017, 22:03:39 »
Kesim öncesi böyleydi

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2017, 22:06:30 »
Enseyi sıfırlanınca böyle oldu. İz vesaire birşey Yok ama tahriş olunca biraz korktum açıkçası umarım zarar verememişimdir

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2017, 23:33:16 »
Enseyi sıfırlanınca böyle oldu. İz vesaire birşey Yok ama tahriş olunca biraz korktum açıkçası umarım zarar verememişimdir
Selamlar
Donör bölgesi saç ekiminden 1 ay sonra makina ile kestirilebilir. Sıkıntı olmaz yanlız resimleri incelediğimde donör bölgesi biraz fazla tahriş olmuş. Bunun için ekim yaptırdığınız yer ile iletişime geçebilirsiniz. Size kullanmanız gereken krem veya losyon söyleyeceklerdir.
Umarım ekim yapılan bölge makine ile alınmamıştır. Ekim yapılan bölge en az 5 ay makine ile alınmamalıdır. Umarım bu bilgiyi sizinle paylaşmışlardır.
İyi forumlar dilerim...

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2017, 23:48:26 »
Söylediler hocam en az 4 ay ekim yaptığımız yere makine değmesin diye özellikle tembihlediler hatta 1 sene boyunca yapılacakları klasör yapmışlar dosya halinde vetdiler. Herşey aşama AŞama yazıyor. Ekilen yere makine değmedi. Sadece enseye... berber kazıyalım abi ensede sorun yok birşey olmaz dedi. Biraz gaza geldim sanırım. Merkeze de gidip sormaya korkuyorum. Ben size sormadan böyle birşey yaptım demeye.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Aralık 2017, 23:50:01 »
Nemlendirici krem sürüyorum suan görsel bir sorun yok kızarıklık Ve kabarma canımı sıktı

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Aralık 2017, 23:57:33 »
Nemlendirici krem sürüyorum suan görsel bir sorun yok kızarıklık Ve kabarma canımı sıktı
Saç ekim merkezi ekim faaliyetinden sonra sizin her türlü sıkıntınızı veya isteklerinizi dinler ve yönlendirme yapar. Çekinmenize gerek yok. Kızarıklık ve kabarma özellikle enfeksiyon belirtisi olabilir. Size tavsiyem biran önce görüşmeniz.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2017, 19:02:30 »
Estemylife a gittim anlattım ve bir krem verdiler bitti şimdi hocam sorun. Şükür birşey kalmadı. Ama anladım ki sormadan birşey  yapmamak lazımmış

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Aralık 2017, 22:49:48 »
Asimavi yanlarda sıkıntı olmaz 1 Aydan sonra ama üstleri en az 6 ay makina dokundurma hasan bey ve mehmet bey bana o şekilde söylediler garanti olsun işin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Aralık 2017, 00:58:46 »
Acele etmissiniz 1 ay böyle bir tras için erken bir süre  ama çok da sorun olucagını sanmıyorum bundan sonra bıraz 4 ay sabredin en azından kendı haline bırakın toparlasın iyileşsin donör.
Global Moderator

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 31 Aralık 2017, 11:17:50 »
Estemylife a gittim anlattım ve bir krem verdiler bitti şimdi hocam sorun. Şükür birşey kalmadı. Ama anladım ki sormadan birşey  yapmamak lazımmış
Geçmiş olsun. Herhangi bir sorun olduğunda ekim merkezi ile görüşmekte fayda var. Bu arada saç traşından biraz uzak durmanda fayda var özellikle donör bölgesinden. 😀
İyi yıllar dilerim...

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Aralık 2017, 15:14:29 »
hocam kremin ismi nedir acaba? belki diğer arkadaşlara da faydası olur

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 31 Aralık 2017, 21:38:33 »
Hocam merhaba fucicort pomad önerdiler 2 gün sonra topladı ense. Hafif sivilceler var ama birdahaki merkeze sormadan bir hareket yapmam

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 31 Aralık 2017, 23:59:48 »
traş olurken suratı tahriş edip yanaklarda sivilce çıkmasından hiç bir farkı yok rahat ol. hiç bir sorun yok olmazda bölge hassas olduğu için oldu ne saçın dökülür ne de sıkıntı olur sadece deri hassasiyeti bende de oldu çok normal 2 haftaya geçmişti

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 01 Ocak 2018, 16:51:25 »
traş olurken suratı tahriş edip yanaklarda sivilce çıkmasından hiç bir farkı yok rahat ol. hiç bir sorun yok olmazda bölge hassas olduğu için oldu ne saçın dökülür ne de sıkıntı olur sadece deri hassasiyeti bende de oldu çok normal 2 haftaya geçmişti
Teşekkür ederim ruhi bey. Yavaş yavaş öğreniyoruz bunları:)) insan panikliyor

Facebook Twitter Instagram