Gönderen Konu: Gaziantep Defa Life 4250 Greft  (Okunma sayısı 607 defa)

suiigeneriss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Gaziantep Defa Life 4250 Greft
« : 27 Aralık 2023, 10:54:11 »
Merhabalar, 25.12.2023 tarihinde Gaziantep Saç Ekim Merkezi tarafından Defa Life Hastanesi'nde 4250 Greft saç ekimi yapıldı. Şu an ikinci günümdeyim. Gerek ekim konusundaki düşünceleriniz gerekse sürecin takibi ve kullanmam gereken takviyeler gibi öneriler için bu konuyu açtım. Şimdiden değer görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Ekim öncesi ve sonrası fotoğraflar ektedir. Fotoğraflarda dikkatinizi çeken bir sorun varsa bildirebilirsiniz.

RafieL07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Gaziantep Defa Life 4250 Greft
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2023, 11:01:49 »
Ekim öncesi fotoğraflara bakalım hocam.
  • Ekim Tarihi: 20.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Hairclinic Ankara
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 - Xpecia x2

suiigeneriss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2023, 11:06:03 »
Ekim ve donör bölgenin, işlemden önceki fotoğraflarını eklemeyi unutmuşum. Ekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2023, 11:15:32 »
Donör çok güçlü durmuyor açık alan geniş
Ön çizgini kötü yapmışlar kardeşim
Estetikten uzak vasat bir merkez. Araştırıp mı karar verdin
Global Moderator

suiigeneriss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2023, 11:18:50 »
Araştırma yapmış olsam da farklı bir şehirde yapma şansımın düşük olması ve çevremdeki kişilerin önerisi ile böyle bir karar verdim. Ön hat çizgisini ben de pek beğenmedim. İlk çizim yapıldığında alnımın geniş olduğu söylenerek böyle bi çizim yapıldığı belirtildi. Umarım pişmanlık yaratacak bir sonuç almam :((

suiigeneriss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2023, 13:26:40 »
Merhabalar. Bugün ilk yıkama işlemi gerçekleştirildi. Greft plus isimli şampuanı velavit isimli takviye kullanmam tavsiye edildi. Ayrıca kullanmamı önerdiğiniz takviyeler var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim 🙏

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2023, 01:21:11 »
Hayırlı ve geçmiş olsun hocam. Bende 22 Aralık'ta Dife Life'da Muhsin hocaya yaptırdım. İkinci ekimim benim ve şimdilik memnunum. Ayrıca Muhsin hoca ekimden sonra ağrı kesici, intihap kurutucu, ense için krem yazdırıyor hastaneden. Bana mesaj gelince gidip aldım. En azından dönor bölgesi için krem almanı öneririm. Biotin de yeterli olacaktır ama ben ekstradan xpecia kullanmayı düşünüyorum.

suiigeneriss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Aralık 2023, 12:06:05 »
Çok teşekkür ederim hocam, size de hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun. Ben de xpecia kullanmayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için. Bir de Greft plus isimli şampuanı verdiler. İlk yıkamada merkezde köpürdü fakat ben evde uygularken köpürme hiç olmuyor. Ben de biraz korkarak yıkıyorum. Nasıl yapmak gerekir sizce

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2023, 14:17:04 »
Bende aynısını aldım ve köpürmüyor dediğiniz gibi ben ilk 10 güne kadar bol döküp hafif su ile köpürtebildiğim kadarıyla köpürtüp üzerine dokunarak şampuanı değdiriyorum sadece yarım saat bekleyip yıkıyorum. Bu bittikten sonra dokunmaya çok korkmaya gerek kalmayacak zaten. Başka şampuana da geçebiliriz.

suiigeneriss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Aralık 2023, 20:19:24 »
Merhabalar. Saç ekiminin 5. günümdeyim. Başımda kaşıntı ve üzerinde bazen bir şeyler hareket ediyormuş gibi bir his oluyor. Bu normal midir? Ayrıca beşinci gün çektiğim fotoğrafları ekliyorum. Anormal bir durum var mı sizce?

suiigeneriss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Ocak 2024, 12:09:00 »
Merhabalar. Saç ekiminin üzerinden 20 gün geçti. 7. Gün kabuklar kendiliğinden dökülmeye başlamıştı. 10. Gün kabuk dökümü için yıkamaya gittiğimde zaten dökülecek kabul yok gibi bir şeydi. Aradan bir haftaya yakın bir zaman geçtikten sonra ekim bölgesindeki deride soyulmalar başladı. Bu durum normal midir? Kafama takıldı kötü bir görüntü var malesef.

RafieL07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Ocak 2024, 16:06:54 »
Normal hocam süreç güzel ben beğendim ekim sahasını sağlıklı ve sık duruyor.
  • Ekim Tarihi: 20.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Hairclinic Ankara
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 - Xpecia x2

suiigeneriss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2024, 16:25:50 »
Çok teşekkür ederim hocam. Kabuk dökümü de şok dökülme de normalden çok daha hızlı başladı. Üstüne bir de deri soyulması olunca korktum biraz.

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #13 : 17 Ocak 2024, 23:26:41 »
Merhabalar. Saç ekiminin üzerinden 20 gün geçti. 7. Gün kabuklar kendiliğinden dökülmeye başlamıştı. 10. Gün kabuk dökümü için yıkamaya gittiğimde zaten dökülecek kabul yok gibi bir şeydi. Aradan bir haftaya yakın bir zaman geçtikten sonra ekim bölgesindeki deride soyulmalar başladı. Bu durum normal midir? Kafama takıldı kötü bir görüntü var malesef.

Hocam merhaba. Seninle aynı yerde ekim yaptırmıştık. Benim bugün 24. gün. Benim dökülme yeni başladı. Ve deri soyulması beyaz kabuk gibi olma bende de oldu. Şampuandan kaynaklı olduğunu düşündüm çünkü bu şampuan bitince normal şampuana geçin demişlerdi istediğinizi kullanın demişlerdi. Bende Sebamed aldım. 2 gün de fark etti. Beyaz kabuk azaldı.

Bu arada yıkarken nasıl yıkıyorsun? Ben 5 gün öncesine kadar hafif dokunarak yıkıyordum. 5 gündür elimi sürerek biraz sert yıkamaya başladım. Bence artık sorun olmaz. Prp için de 1-2 hafta içinde gidicem.

Meñgü

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 16 Temmuz 2024, 13:36:04 »
Son durum nedir hocam fotoğraf görebilir miyiz?

Facebook Twitter Instagram