Gönderen Konu: Asuman Hair 1 Mart 2023/ Yaş 26  (Okunma sayısı 290 defa)

savasci1997

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Asuman Hair 1 Mart 2023/ Yaş 26
« : 12 Ocak 2024, 00:12:15 »
Evet arkadaşlar. Bu forumu ilk kez 2018 yılında tanımıştım ve o zamanlar 21 yaşındaydım ve buraya görüşlerinizi almak için fotoğraflarımı atmıştım. O zamanlar saçlarım özellikle şakaklar felaket açılmıştı ve bende Şahin Hocayla görüşmüştüm kendisi yaşımın daha genç olduğunu ve dökülmenin devam edeceğini söylemişti operasyon olursam başarılı olacağını lakin benim 25-26 yaşlarına kadar beklememi söylemişti. Pandemidir, KPSS stresidir derken haliyle saç rüzgarda dağılıyor derken sprey ya da wax kullanmamla ve diğer faktörlerden dökülme devam etti. Ağustos 2022 de yedek subay olarak askerliğe gidince saçları da gereğinden fazla kısa kestirince acı gerçekler ortaya çıkınca ve kıta görev yerim de İstanbula çıkınca bu sorunu kökten çözmeye karar verdim. Benim kafamda olan Şahin Çelikti yalnız İstanbulda olduğum ve ulaşım sorunum olmadığı için burdaki ekimlerini de beğendiğim için Ocak 2023'te Asuman Hanımla görüştüm ve 1 Mart'a randevumu aldım. Zaten operasyon günü neler geçirdiğim hangi takviyeleri ve ilaçları kullandığımı çok fazla anlatıp vaktinizi almıcam çünkü zaten her yerde 3 aşağı 5 yukarı yapılan prosedürler. Benim buraya yazma sebebim bu forumdan çok fazla merkezle ilgili bilgi aldığım ve bu forum sayesinde bir çok insana umut ışığı olduğu için bunu paylaşmanın bu forumu kuran insanlara ve burda paylaşım yapanlara bir borcum olduğunu düşünüyorum. Neden o zaman yazmadın da şimdi yazdın derseniz eğer o zamanlar daha askerliğin bitnesine 5.5 ayım vardı, Hem o askerlik stresi hem de askerlik bitince Kpss'den yeni işime atandığım için çok fazla vaktim olmadı açıkçası. Fotoğrafları gün gün paylaşıyorum. Düşüncelerinizi gerçekten çok merak etmekle birlikte hepinize iyi akşamlar diliyorum:)

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair 1 Mart 2023/ Yaş 26
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2024, 00:29:15 »
hocam ekim yenimi yoksa süreç bittide devam fotolarınızımı atacaksınız doğrusu ben pek anlayamadım şahsen süreci  :)

savasci1997

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2024, 00:30:34 »
Ekim biteli 10 ay oldu abi de fotoğrafları yükleyemedim bir türlü 5 taneden fazla izin vermiyor sistem

DarpMachine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2024, 01:22:32 »
Hocam ekim öncesi fotoğraflarınızı yükleseniz karşılaştırma daha doğru olur.

Facebook Twitter Instagram