Gönderen Konu: Nur eczanesi topikal finasterid  (Okunma sayısı 11833 defa)

becks

• Yeni üye
  • *
Nur eczanesi topikal finasterid
« : 14 Ocak 2024, 22:20:12 »
Arkadaşlar merhaba herkese, 2. saç ekimi yakşalık 45 gün önce yaptırdım oral finasteride başladım fakat yan etki olarak vücudumda ufak alerjiler oluştu kaşıntı çok yoğun oluyordu 30 günlük kullanım sonrası bıraktım fakat ince telli saçlara sahip olduğum için finasteridi bırakmak istemiyorum. Nur eczanesini, forumda tanıştığım bana çok yardımcı olan bi arkadaş söyledi (kendisine teşekkür ediyorum) fakat net bi kullanıcı yorumuna ulaşamadım. kullanan varsa yorum yapabilir mi ? 

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nur eczanesi topikal finasterid
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2024, 22:51:15 »
bence deneyin. bu forumda değil de reddit/tressless'te kullanan birçok kişi var ve faydasını görüyorlar.

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2024, 23:03:36 »
bence deneyin. bu forumda değil de reddit/tressless'te kullanan birçok kişi var ve faydasını görüyorlar.
    çok teşekkür ederim duck tavsiyelerini denicemm

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2024, 12:24:27 »
Arkadaşlar merhaba herkese, 2. saç ekimi yakşalık 45 gün önce yaptırdım oral finasteride başladım fakat yan etki olarak vücudumda ufak alerjiler oluştu kaşıntı çok yoğun oluyordu 30 günlük kullanım sonrası bıraktım fakat ince telli saçlara sahip olduğum için finasteridi bırakmak istemiyorum. Nur eczanesini, forumda tanıştığım bana çok yardımcı olan bi arkadaş söyledi (kendisine teşekkür ediyorum) fakat net bi kullanıcı yorumuna ulaşamadım. kullanan varsa yorum yapabilir mi ?
ben nur eczanesinden aldığım min Fin karsimi losyon kullanıyorum ise yarıyor.sakaklarda bile çok tüylenme kıllanma başladı
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+azelaik asit+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2024, 21:11:20 »
ben nur eczanesinden aldığım min Fin karsimi losyon kullanıyorum ise yarıyor.sakaklarda bile çok tüylenme kıllanma başladı
ne zamandır kullanıyorsunuz

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2024, 21:54:18 »
ne zamandır kullanıyorsunuz
Kasım ayından beri kullaniyom
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+azelaik asit+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Ocak 2024, 00:06:46 »
teşekkürler hocam

Ozgurclkgl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Ocak 2024, 15:52:54 »

Nasıl temin edicez. Bende fin oral olarak kullanmak yerine direk saça süreyim diyorum

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #8 : 18 Ocak 2024, 19:00:34 »
Nasıl temin edicez. Bende fin oral olarak kullanmak yerine direk saça süreyim diyorum
+905305466840 bu numaradan watsab izerinden sipariş alıyorlar.direk kargoya verip gönderiyorlar ben bu şekilde tedarik ediyorum
  • Yaşınız 36

Ozgurclkgl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 18 Ocak 2024, 19:34:44 »
Teşekkürler saçı olan biri olarak dökülmeyi durdurmak için kullanıcam inşallah iyi gelir. Birde masaj aleti buldum onunla birlikte kullanmsyı füşünüyoum

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 18 Ocak 2024, 22:10:34 »
Teşekkürler saçı olan biri olarak dökülmeyi durdurmak için kullanıcam inşallah iyi gelir. Birde masaj aleti buldum onunla birlikte kullanmsyı füşünüyoum
ben de yeni kullanmaya başladım 1 günde geldi ama hiçb bi uzun süre kullanan görmedim sonucunu bilmiyorum

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #11 : 19 Ocak 2024, 14:27:33 »
ben de yeni kullanmaya başladım 1 günde geldi ama hiçb bi uzun süre kullanan görmedim sonucunu bilmiyorum
şöyle söyliyim. bende dökülme sıfırlandı hiç kalmadı günde 5 yada 6 tel anca. norma minoxilden içine yaklaşık % 35 oranında falan karıştırıp öyle kullanıyorum. bazı günller sadece onu kullanıyorum. hiç yan etki yapmadı çok şükür. bakalım 6. ayda nasıl olacak ama şimdiilk iyi gidiyor. tüylenmeler kalınlaşmaya başladı memnunum.
  • Yaşınız 36

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 19 Ocak 2024, 21:02:48 »
şöyle söyliyim. bende dökülme sıfırlandı hiç kalmadı günde 5 yada 6 tel anca. norma minoxilden içine yaklaşık % 35 oranında falan karıştırıp öyle kullanıyorum. bazı günller sadece onu kullanıyorum. hiç yan etki yapmadı çok şükür. bakalım 6. ayda nasıl olacak ama şimdiilk iyi gidiyor. tüylenmeler kalınlaşmaya başladı memnunum.
günde kaç damla atıyorsun

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #13 : 21 Ocak 2024, 17:23:47 »
günde kaç damla atıyorsun
valla kafama göre yapiyorum şimdi direk sayı veremem.zaten ben onu dediğim gibi normal minoxil in içine karıştırıyorum %35 oranında minox birakiyom minox şişesinde üstünü bu Fin min losyonu ile tamamlayıp spray olarak kullaniyom.
  • Yaşınız 36

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2024, 23:38:07 »
valla kafama göre yapiyorum şimdi direk sayı veremem.zaten ben onu dediğim gibi normal minoxil in içine karıştırıyorum %35 oranında minox birakiyom minox şişesinde üstünü bu Fin min losyonu ile tamamlayıp spray olarak kullaniyom.
umarım sonucu bizi mutlu eder.

Facebook Twitter Instagram