Gönderen Konu: Sizce saç ekimine uygun bir aday mıyım?  (Okunma sayısı 328 defa)

OZANKAYA

• Yeni üye
  • *
Sizce saç ekimine uygun bir aday mıyım?
« : 26 Ocak 2024, 20:55:23 »
Herkese iyi akşamlar.Öncelikle böyle bir forum oluşturan arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum.Kafamdaki pek çok soru işaretini giderdim bu sayfa sayesinde. Soru işaretlerini giderdikçe saçlarımda güçsüzleşti döküldü ve inceldi malesef :) 3 buçuk aya yakındır fin+xpecia ile saçları güçlendirmeye çalışıyorum son 2 haftadır biotinide ekledim.Açıkçası bu süreçte dökülmem biraz arttı bir yandan da beklemem gerektiğini biliyorum. Açıkçası çok büyük bir beklentim yok ekimden ön tarafın kapatıcı olması beni tatmin eder.Sizce ekim işine girmelimiyim tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

OZANKAYA

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sizce saç ekimine uygun bir aday mıyım?
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2024, 12:28:19 »
  :-[

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2024, 13:20:11 »
Üzülme!!!  Genel bir seyrelme ve incelme görüyorum. Belki de bunun büyük sebebi sindirim problemlerinden kaynaklı olabilir. Öncelikle genel tahlillerine  ve sindirim sonuçlarına baktirmani öneririm. Bu haldeki saçların beslense çok iyi gözükecektir. Hem donör alanı hemde diğer alanlar toparlar. Bu halde Ekim tavsiye etmem. Dediğim gibi önce genel bir tahlilini yapip sebeplerini ohrenmen gerekir.  Saça iyi gelen ürünler ilk başlarda dökülmeye sebep olabilir. Biotin zaten saç için olmazsa olmazlardandir. En az 6 ay ilaçlara müdahale hakkı verilmeli. Çünkü saç gelişimini hemen göstermiyor. Saçlarını da biraz daha uzat. Bakalım tam olarak nasıl bir durumdalar. Özellikle donör alanını biraz uzat

k3ko68

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2024, 15:36:33 »
saçın incelmesi sindirim sistemi ile mi alakalı ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2024, 15:41:34 »
donör çok güçlü değil ama kendi saçlarınızı korursanız saç ekimi ile çok daha güzel olur koruyorsunuz da gördüğüm kadarı ile
iyi bir merkez seçimi gerek
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2024, 16:22:02 »
saçın incelmesi sindirim sistemi ile mi alakalı ?

Elbette eğer gerekli vitaminleri sindirim ile alınmaz ise vücut vitaminsiz kalır

OZANKAYA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2024, 20:08:08 »
Görüşleriniz için teşekkür ederim yakın zamanda testlerimi yaptırdım herhangi bir sorun çıkmadı sadece kan akışımın yavaş olduğunu söyledi doktor belkide o yüzden kısa zamanda dökülmem yükseldi.Saç telleri ince olması ve aşırı yağlı bir saç tipine sahip olmam en büyük dezavantıjım bir gün yıkamayınca kaşıntı yanma ve batma hisleri artıyor şu aşamada fin etksiini beklemekten başka çarem yok diye düşünüyorum çünkü saçlarım pek güven vermiyor özellikle yağlanınca ekim konusu ile ilgili olarak
-Asuman hoca ekime uygun olmadığımı
-Medeks Maksimum greft çalışacağını
-Büşracan hoca öncelik olarak ön tarafa ekim yapabileceğini belirtti.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2024, 21:30:37 »
Yaş kaç acaba? Ve birde donör alanda dupa var galiba .Donör hep böylemiydi yoksa sonradanmı seyreldi.

OZANKAYA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2024, 22:45:13 »
Yaş 30 donör alan 25 ten sonra seyrelmeye başladı.

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Ocak 2024, 19:48:42 »
donör alan 25 ten sonra bu hale geldiyse tedaviye olumlu cevap alma ihitmalin yüksek hocam.

Facebook Twitter Instagram