Gönderen Konu: Finasteride başlayınca minoxili ileriki aylarda bırakmak  (Okunma sayısı 318 defa)

Saddam hüseyin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar 19 yasındayım, 8 aydır minoxidil kullanıyorum, saçlarım seyreldiğinde doktora gittim androvium sprey yazdı ilk ay onu kullandım kalan 7 ay minoxil aldım daha uygun diye. Faakat saçımda tatmin edici bir sonuç yok sarrı minik tüyler var gözükmüyor bile acaba finasteride kullansam nasıl olur. Ve harilosstalk.com dan nickypooss kullanıcı adlı kişinin sadece günlük avodart kullanarak mükemmel sonucunu gördüm ama şahsen avodartın yan etkilerinin daha yaygın oldugunu reçetesinden gördüm propeciaya göre ben de bu arkadaştan ilham alarak düşündüm ki finasteride kullanırken etkilerini gördüğüm ileriki aylarda(büyük ihtimalle 6. Ayda etki eder) minoxili bırakıp sadece günlük finasteride 1mg kullansam saçım nasıl olur dediğim gibi sadece minoxil kullanmak zaten pek bir değişiklik yapmadı belki sadece dökülmeyi yavaslatmıstır. Ve bu konuda tavsiyelerinize açığım

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Finasteride başlayınca minoxili ileriki aylarda bırakmak
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2024, 21:55:44 »
Merhabalar 19 yasındayım, 8 aydır minoxidil kullanıyorum, saçlarım seyreldiğinde doktora gittim androvium sprey yazdı ilk ay onu kullandım kalan 7 ay minoxil aldım daha uygun diye. Faakat saçımda tatmin edici bir sonuç yok sarrı minik tüyler var gözükmüyor bile acaba finasteride kullansam nasıl olur. Ve harilosstalk.com dan nickypooss kullanıcı adlı kişinin sadece günlük avodart kullanarak mükemmel sonucunu gördüm ama şahsen avodartın yan etkilerinin daha yaygın oldugunu reçetesinden gördüm propeciaya göre ben de bu arkadaştan ilham alarak düşündüm ki finasteride kullanırken etkilerini gördüğüm ileriki aylarda(büyük ihtimalle 6. Ayda etki eder) minoxili bırakıp sadece günlük finasteride 1mg kullansam saçım nasıl olur dediğim gibi sadece minoxil kullanmak zaten pek bir değişiklik yapmadı belki sadece dökülmeyi yavaslatmıstır. Ve bu konuda tavsiyelerinize açığım
minoxidil bu işin saç ayaklarindan biri kişide ağa varsa mutlaka kullanmalı yani ben şahsen bu fikirdeyim.eger bir ilaç daha eklenecekse bu minoxidilin yanına eklenmeli ama minoxidil mutlaka olmalı.bence finansterid kullanabilirsiniz onuda propecia öneririm. İlacı 4 e bolmek falan bence sıkıntılı bir iş.konazolnsampuanda kullanılmalı bunlar etkisi kesin kanıtlanmış şeyler.dut işine ben mesafeliyim açıkçası ama Dutlu mezo harikalr yaratıyor.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+azelaik asit+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Facebook Twitter Instagram