Gönderen Konu: Estradiol losyon  (Okunma sayısı 449 defa)

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Estradiol losyon
« : 31 Ocak 2024, 23:11:57 »
Losyon hakkında bilgisi olan var mı miraclenin gelişmiş hali diyorlar . 100 ml şişe de günde 1 ml saça sürmek bi zarar verir mi içindeki ilaçlar güçlü ilaçlar bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi. Estradiol Progesteron için soruyorum

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estradiol losyon
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2024, 09:57:42 »
2 bucuk aydır kullanıyorum öncesi sonrası burada

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2024, 09:59:39 »
Öncesi

SaçPerisi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2024, 16:43:10 »
2 bucuk aydır kullanıyorum öncesi sonrası burada
Bu foto açılmıyor.

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2024, 12:44:58 »
Sonrası + olarak günde 2 kere xpecia içiyorum onu yazmamışım

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Mart 2024, 23:14:18 »
Losyon hakkında bilgisi olan var mı miraclenin gelişmiş hali diyorlar . 100 ml şişe de günde 1 ml saça sürmek bi zarar verir mi içindeki ilaçlar güçlü ilaçlar bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi. Estradiol Progesteron için soruyorum
@hintell

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2024, 23:20:10 »
ben açıkçası çok bir fark göremedim dostum.Şu forumlarda kendiniz losyon yapmaya çalışmayın geçen eczacının biri bana Minoksil spirinalakton losyon satmaya çalışıyor adam eczacılık okumuş ama arkadaş minoksidilin ve sprinalaktonun aynı çözeltide yer almaması gerektiğini bile bilmiyor tabikide bozunma gerçekleşir böyle bir durumda ama kendisi dahi farkında değil.

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Mart 2024, 23:42:43 »
Fark var saç telleri kalınlaştı ama süre daha çok erken ve günde 1 ml kullandığım için yavaş ilerliyor

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 23 Mart 2024, 23:52:19 »
Fark var saç telleri kalınlaştı ama süre daha çok erken ve günde 1 ml kullandığım için yavaş ilerliyor
Allah için şu losyonun yapım aşamasına bi baktınız mı ? laçları küçük bir kase içinde iyice ezip toz hale getirin. 100 ml şişe içine toz ilaçları dökün karışım üzerine 40 ml etil alkol dökün. 1 saat süreyle karıştırıp bekletin, bekleme sırasında şişeyi hafifçe sağ sol yaparak çalkalayın. Toz ilaçların iyice etil alkol ile karışmasını sağlayın. Süre sonunda 20 ml propilen glikol katın ve 1 saat süre ile aynı şekilde hafif ara ara çalkalama yapın. 20 dakika sonra distile su katın. Şişeyi 1 gün bekletin son olarak Viterol damla içinden 3 ml çekip katın. Sabah ve akşam temiz saç derisine masaj yaptıktan sonra 1-2 ml olarak damla şeklinde damlatarak uygulama yapın. Saçınızı 4 saat süre yıkamayın.     Kendi kendinize eczacılık oynamayın.Size kalsa %99 saf minox tozuna etanol propilen
  glikel saf su koyup çalkalayıp losyon yaptım zannedersiniz.Bu işlemlerin ısıtma ve karıştırma,homojenleştirme ve su banyosu bölümlerinden haberiniz yok
  tabi,Aristotalese sormuşlar saçımız dökülüyor napalım diye gidin ineğin  bokunu sürün  işe yarar demiş.

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2024, 19:53:16 »
Dostum losyonu ben eczacıya hazırlatıyorum onlar zaten formül biliyorlar daha etkili diyebileceğin ne var minox mu :D

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2024, 20:20:11 »
Allah için şu losyonun yapım aşamasına bi baktınız mı ? laçları küçük bir kase içinde iyice ezip toz hale getirin. 100 ml şişe içine toz ilaçları dökün karışım üzerine 40 ml etil alkol dökün. 1 saat süreyle karıştırıp bekletin, bekleme sırasında şişeyi hafifçe sağ sol yaparak çalkalayın. Toz ilaçların iyice etil alkol ile karışmasını sağlayın. Süre sonunda 20 ml propilen glikol katın ve 1 saat süre ile aynı şekilde hafif ara ara çalkalama yapın. 20 dakika sonra distile su katın. Şişeyi 1 gün bekletin son olarak Viterol damla içinden 3 ml çekip katın. Sabah ve akşam temiz saç derisine masaj yaptıktan sonra 1-2 ml olarak damla şeklinde damlatarak uygulama yapın. Saçınızı 4 saat süre yıkamayın.     Kendi kendinize eczacılık oynamayın.Size kalsa %99 saf minox tozuna etanol propilen
  glikel saf su koyup çalkalayıp losyon yaptım zannedersiniz.Bu işlemlerin ısıtma ve karıştırma,homojenleştirme ve su banyosu bölümlerinden haberiniz yok
  tabi,Aristotalese sormuşlar saçımız dökülüyor napalım diye gidin ineğin  bokunu sürün  işe yarar demiş.
peki doğrusu nasıl oluyormuş bu ilaçların çözünmesi için yazda öğrensin herkes

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 24 Mart 2024, 20:39:53 »
peki doğrusu nasıl oluyormuş bu ilaçların çözünmesi için yazda öğrensin herkes
Ben eczacı değilim dostum ama sizin bildiğiniz gibi olmuyor o işler kendi kendinize bişeyler yapmaya çalışıyorsunuz maliyet düşürmek için tamam haklısınız ama yapım şekilleri doğru değil majistral eczacılar derneğine üye olmayan bir eczacıya yaptırıyorsan oda bilmiyordur.Mesela  sana örnek veriyim   Spirinalakton la Minoxidil asla aynı losyonda olmamalıdır çünkü ikisi birlikte yer alırsa bozunmaya yol açar. Minoxil yapım aşamasında belli sıcaklıkalarda karıştırma ve su banyosu işlemi yapılır ben forumda kendi kendine minoksil yapmaya çalışan çocuklar gördüm yaptıkları losyonda kristalleşme vardı buda başarısız olduğunu gösteriyor senin elindeki losyondada mutlaka problem vardır kendin yapıyorsan.Belki bir şans eczacın anlıyorsa rastgelsin sana Hayırlı Ramazanlar  diliyorum.

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Mart 2024, 21:23:38 »
bu losyonu öyle yoldan geçen birileri yapmadı hocam formülü hazırlayan kişi bu işlerin içinde ve para karşılığında satmıyor daha önce kullananlar var. yaptırdığım eczanede baya ünlü bi eczane

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 24 Mart 2024, 21:46:14 »
bu losyonu öyle yoldan geçen birileri yapmadı hocam formülü hazırlayan kişi bu işlerin içinde ve para karşılığında satmıyor daha önce kullananlar var. yaptırdığım eczanede baya ünlü bi eczane
O zaman bişey diyemem yeterli derecede ecza ve kimya bilgileri varsa tabiki başarılı bir losyon olabilir, ben kendin yaptığını zannediyordum çünkü senin malzemeleri  verdiğin sitede  amatörce ilaçları karıştırıyordu ve ortaya losyon çıkıyordu ondan dedim.Tabikide içine koyulanlar kafada androjen basklılar bunu zaten kabul ediyorum.Eğer eczane bu işi becerebiliyorsa tebrik etmek lazım.

Oscar412

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Mart 2024, 23:15:03 »
miracle losyonu biliyorsan eğer bu ona benzer bişey

Facebook Twitter Instagram