Gönderen Konu: Ahmet Tosun The Hair Clinic Yaş :40 5150 Greft (31/01/2024)  (Okunma sayısı 2047 defa)

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar arkadaşlar forum sayesinde bir çok bilgi edindim ve birçok ekim sonucuna ulaşmış oldum bu yüzden bende tecrübelerimi bizden sonra faydalı olması ümidiyle paylaşıyorum hintell ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.
Merkez tercihi : Bir arkadaşım Ahmet Tosunda ektirmiş sonucu güzeldi bu yüzden bir öngörüşme yaptık bir de araştırmalarım sonucu yaklaşık aynı fiyat aralığında olan akl ile ön görüşme yaptım
Akl'de hasan bey ile değilde bülent beyle görüştük oda çok kısa 2-3 dakika sonra hanfendi bilgileri aktardı planlamamın hasan beyle yapılacağı söylendi,(bende böyle istediğim için gitmiştim.. )Tercih yaparken 4 5 faktör oldu tabi ama kötüleme gibi olmasın diye pek değinmeyeceğim sadece hasan beyle planlama ve kanal açma yapılacakken başkası ile görüşmek garip geldi sonucta ekim günü hasan bey ilk defa görecek ve çok baska yorumlar yapabilecekti ben şahsen plalamamı yapacak kişiyle görüşmeyi beklerdim sonuçta randevu ile gidiyoruz neyse ..
Ahmet beyle görüştük daha samimi tavrı vardı direk oturunca yanları gözüme battı orayı böyle yaparız vs fikirler verdi fue yapacağımızı söyledi tepe için genelde sonuçlar kötü oluyor ne düşünüyorsunuz diye sorunca ;ektiğimiz sonuçlarda çok güzel tutanlarda var güzel olucaktır dedi, tabi normal bölgeye göre daha zorlu bir bölge olduğunu belirtti,kendine güvenen işine hakim bir tavrı vardı
İki merkezde ekime çok uygun olduğumu güçlü dönör alanım olduğunu çok güzel sonuç alacağımızı söyledi
Yani sonuç olarak tercih noktasında bire bir görüşme fikilerinizi belirleyecektir.Benim içime bu merkez sindi burayı tercih ettim.Forumda ki gerçek tecrübe etmiş arkadaşların sonuçlarını görebilmek de çok önemli bir avantaj sağlıyor.( Şahsi tecrübelerimi paylaştım)

Ekim günü : 31 Ocak saat 8:00' de Nilay hanım karşıladı Ahmet bey ve ekibi bekliyordu;
Fotoğraf çekimi yapıldı , ahmet bey planlama ve çizim yapmaya başladı oldukça özenli davrandı kafamdaki plana  yakın olduğu için pek müdahale etmedim, sürekli fikrimi alıp düzgün bir hat belirlemeye çalıştı ardında traş olduk testler yapıldı ve operasyona geçtik.(saat yaklaşık 9 a geliyordu..)
Aslında beni aneztezi acısı konusunda arkadaşlarım korkutmuştu bunuda belirttim iğnesiz anestezi yapıldı ufak bir acı hissettim ardından anestezi iğnelerini neredeyse hissetmedim şaşırdım hatta ..
Çağatay bey özenle anestezi kısmını atlatmamı sağladı ardından Buse hanım ve Ercan bey geldi Ercan bey micro motorla greft yerlerini açtı sonra buse hanım biryandan greftleri toplamaya başladı Dönörlerin ve dokumun çok sağlıklı olduğunu ilettiler
Greft alımı bittikten sonra Ahmet Tosun kanalları açtı
Kısa bir yemek arası verdik ve hemen ekime geçildi..
Buse hanım ercan bey ekim işlemine başladı Çağatay beyde geldi sağ sol ve tepeden aynı anda çalışmaya başladılar  Buse hanım ile Ercan bey uzun yıllardır ekim yapıyorlarmış güven verdiler ve itinayla ekim işlemini tamamladılar.
Saat 5 e doğru ekimim bitti.Ekimde prp de yapıldı.Ekim süresince işlemler hakkında sürekli bilgi verildi Ahmet bey sık sık uğrayıp duruma baktı. Sorunsuz ve ağrısız bir operasyon oldu  başta bir kalp çarpıntısı oldu, zaten yüzüstü yattığımız için hisediliyor , andrenalinden kaynaklı doğal bir durum olduğunu söylediler, bandajım yapıldı lazer e geçtik.Ardından sampuan seti ve ilaçlarım teslim edilip bilgi verildi operasyon sonuna kadar hassas ve özenle çalışan tüm ekibe teşekkür ederim .

Ertesi sabah 11 de ilk yıkama için gittim Ahmet beyle görüştük,Saçımın durumunun güzel olduğunu bir sorun olmadığını belirtti ..
İlk gece 1 saat kadar baskı hissettim ilaçlarımı alınca rahatlamıştım
Nihal hanım yıkamamı yaptı ve nasıl yapılacağını gösterdi.
İlk bandaj açıldığında bir yanma oldu,yıkama esnasında ufaktan bir acıma oldu ardından bir seans daha lazere alındım..

Genel olarak operasyon sürecinde bir sorun yaşamadım,  vitamin vs olarak 10. günden sonra başlamam önerildi, kabuk dökümünde konuşacağız..
Bugün 5. Günüm yanlarımda ekim olduğundan bant vs kullanmadım yüzümde ödem oldu bugun itibariyle yüzdeki ödem azaldı ama kafadaki su halen duruyor .
Kendi fikrim olarak fin vs pek düşünmüyorum klinikteki setlerden de düşünmüyorum.Forumdan edindiğim bilgilerle ;
Xpecia, kerozan yada aga e tablet  vitamini başlamayı düşünüyorum.Xpecia 'nın içerik konusunda masum  olmadığını düşünen çok yorum okudum.. Omega 3 takviyeside düşünüyorum ekimden önce sebamed şampuana bir süredir başlamıştım, dökülmeye faydasını  gördüm. Ekimden  1 ay sonra  alpecin black edition kullanmayı düşünüyorum..
Boyun yastığı ile uyumada oldukça sorun yaşadım yatarken kafadaki sıvılar boyunda toplanıyor yastığında baskısıyla birleşip oldukça zorluyor.. Sıvının baskısı haricinde ağrım sızım yok ,kafam da enjekte edilen  sıvı kaynaklı şişlik ve gerginlik biraz azalsa da henüz duruyor gerilmeler başladı ..
Ekim süreci oldukça uzun ve  yorucu bir süreç umarım ekim yaptıran herkes istediği sonuca ulaşabilir çektiklerimize değer ..
Sİzlerinde takviye vitamin ve tüm süreç hakkında
tavsiyelerinizi ve ekim hakkında değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler..

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet Tosun The Hair Clinic Yaş :40 31/01/2024
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2024, 12:59:46 »
Ekim resimleri...

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2024, 13:14:27 »
Ekim öncesi son taralınmış haller fikir olması açısından fazla olduysa kaldırırım ...
15 sene öncede yan taraflarım hep geride idi kamufle ediyordum tabi artık oldukça ilerledi..

Resit35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2024, 14:33:29 »
Hocam gayet temiz gorunuyor, ne kadara yaptirdin acaba ? fiyatlarda revizyon oldu mu ?

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2024, 16:08:37 »
Planlama ve saç ekimi çok başarılı duruyor hayırlısı olsun umarım çok güzel sonuç alırsınız
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2024, 16:25:51 »
Hocam gayet temiz gorunuyor, ne kadara yaptirdin acaba ? fiyatlarda revizyon oldu mu ?
45 e mal oldu yılbaşından sonra olmuş :/

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2024, 16:26:41 »
Planlama ve saç ekimi çok başarılı duruyor hayırlısı olsun umarım çok güzel sonuç alırsınız
Umarım hocam 🙏

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Şubat 2024, 17:28:47 »
Ekim bitiminde ki resimler...

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet Tosun The Hair Clinic Yaş :40 5150 Greft (31/01/2024)
« Yanıtla #8 : 05 Şubat 2024, 19:22:31 »
hayırlı olsun
çok aydınlatıcı bir açıklama yazmışsın

planlama ön çizgin yanların falan çok iyi duruyor
ekim alanın da sağlıklı  4-5 gün daha pozisyon zorlar sonrasın da rahatlarsın
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Şubat 2024, 19:48:44 »
Teşekkür ederim yorumunuz için  mümkün olduğunca bire bir açıklamaya çalıştım 🙏

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Şubat 2024, 20:08:45 »
Merhaba Arkadaşlar ;
Bugün 10. Gün ekim merkezinde kabuk dökümü gerçekleştirdik.
5 6 günden itibaren kafadaki sıvı biraz rahatladı hergün azalmakta..
Donör için fito ve kırmızı kantaron kullanıyorum.
Fotoğrafları ekliyorum sıklık vs tatmin edici bir sonuç alırmıyız yorumlarınızı beklerim..
Ayrıca şu ana kadar destek olsun diye b12 vitamin balık yağı ve c vitaminli kolajen kullanıyorum bir süre devam edeceğim ..
Klinikteki ürünlerden kullanmak istemedim bundna sonrası için ahmet bet o ürünleri istemiyorsam yerinebitoin içerikli bir vitamin kullan(xpecia olabilir) yanında hair forte tavsiye etti finasterid için faydalı olacağını söyledi ama ben sıcak bakmayınca 2 3 ay durumuna göre bakabiliriz dedi   
Her ay prp yaptıracağım ..
Vitamin takviye konusunda kafam karıştı xpecia yerine başka birşey mi önerirsiniz ?
Hairforte minoxil gibi döngü yapar mı ?
Tavsiye edermisiniz ?

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Mart 2024, 11:32:28 »
kabuklardan sonra görüntü daha da iyi oturmuş görüntü

bildiğim minoksil gibi döngü yapan olmamış hair fortede
xpecia iyidir neden karıştı kafan
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 31 Mart 2024, 17:48:30 »
Şimdi gördüm mesajınızı bazı yanetki yorumları okudum daha güvenilir bulduğum solgar biotin 5000 ,vm 2000 multi vitamin, balık yağı ,coraspin ayrıca hairforte kullanıyorum  40. Gün prp ve mezoterapi yaptırdım aylık yaptırıp bu periyotta devam edeceğim ..

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 31 Mart 2024, 17:54:29 »
Ekimin 35.gününden ..
Gözlemlerim ekim yapılan bölgeye yakın yerlerde kendi var olan saçlarım daha yavaş ve seyrek çıkıyor zamanla toplayacağını düşünüyorum 15. Gün şok dökülme başladı 34. Gün gibi bitti dönör bu sayıya göre sanırım çabuk topladı şimdilik bekliyoruz artık ..

Hector7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 31 Mart 2024, 18:04:50 »
Bunlarda 50. Gün kontroldeki resimler..
Sürekli çıkan saçlar görüyorum  Saçlarımda beyazlar çok artmış gibi geliyor merakla sonucu bekliyorum..

Facebook Twitter Instagram