Gönderen Konu: The Hair Clinic Ahmet Tosun - 04.01.2024 - FUE - 5000 Greft  (Okunma sayısı 442 defa)

Baltazar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar,

Forumun gizli bir takipçisi olarak buradan oldukça faydalandığım için kendi saç ekim sürecimi de belki bir başkasına faydası dokunur diye paylaşacağım.

Forumdan aşina olduğum diğer 3 klinikle birlikte sonuçlarını gördüğüm Ahmet Tosun’a da yazmıştım. Açıkçası benim için kliniği seçmemdeki en büyük sebep ilgi oldu. Ahmet Bey’in ekibi whatsapptan attığım fotoğraflara anında dönüp uzun bir telefon görüşmesiyle aklımdaki tüm soruları cevaplandırdılar. Diğer firma bütçemin çok üstünde 3.000€’dan fazla bir fiyat verip öbürü de 2 hafta sonra dönüş yaptığı için bu klinikte karar kıldım.

Ekim günü sabah 08:00’da klinikteydim.
Önce Ahmet Beyle sohbet edip neler yapılacağından konuştuk. Sonra saç kesimim yapıldı ve Ahmet Bey ile çizgiye karar verdik. Burada paylaşılan sonuçları gördüğüm için ön çizgi konusunda kendisine güvendim. Sonra odaya geçip işleme başladık.

Ercan Bey ve ismini unuttuğum acayip sıcakkanlı bir ekiple birlikte donörlerim alındı ve bu öğlen 11:30’a kadar sürdü. Açıkçası burada bol bol çok kolay geçti cümleleri okumuştum ama biraz ağrılı bir süreç olduğunu söyleyebilirim. Tabii benim de ağrı eşiğim düşük. Ardından Ahmet Bey kanal açmamı yaptı ve yemeğe geçtim. Yemeği daha basit hastane yemeği bekliyordum ama köfteli pilavlı güzel bir menü vardı:) Yanımda refakatçi olarak annem vardı ona da ikram ettiler ayrıca teşekkürler.

Sonra odaya tekrar geçtik ve greftler yerleştirilmeye başladı ve 16:30’a kadar sürdü. Bu arada benim tansiyonum da düştü ve ekip ben kalkmak istememe rağmen tansiyonumu sürekli kontrol edip düzelene kadar da yerimden kaldırmadılar ve çok ilgililerdi.

Ekimim bittiğinde fotoğraf çekildik, ücrete dahil olan ilaçlar, boyun yastığım, köpüğüm ve şampuanım verildi ve sonra beklediğimden çok daha iyi bir halde eve geçtim.

Coraspin
Antibiyotik
ve ağrı kesici kullandım

Detayları eklemeye devam edeceğim sizlerin de yorumlarını bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkürler.

Baltazar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: The Hair Clinic Ahmet Tosun - 04.01.2024 - FUE - 5000 Greft
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2024, 02:13:59 »
Öncesi

Baltazar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2024, 02:21:23 »
İşlem sonrası

yy995

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2024, 10:09:24 »
hayırlı olsun

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2024, 19:56:37 »
Hocam hayırlı olsun ekimin. Ahmet Tosunun ön hat çizgisine bayılıyorum. güzel bir planlama ve ön hat çizgisi olmuş. inşallah sonuç da çok güzel olur

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Ocak 2024, 13:12:30 »
Ahmet Tosun ön çizgi nedeniyle hepimizi birbirimize benzetecek kararlı :D ön çizgin güzel olmuş.  geçmiş olsun.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

Facebook Twitter Instagram