Gönderen Konu: Ahmet Tosun (The Hair Clinic) Safir Fue Saç 5200 greft 14.02.2024 Yaş:34  (Okunma sayısı 2497 defa)

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese Merhabalar,
 Öncelikle bu forumu kuran, yöneten ve yorumlarıyla katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.
Yaklaşık 2 yıldır forumu takip etmekteyim,  sürekli ertelediğim saç ekim kararımı, artık nihayete erdirmek istedim ve forumdaki ekim sonuçlarını gördüğüm ve beğendiğim Ahmet Bey ile görüştüm. Kendisi gerçekten çok sıcak kanlı ve samimi bir insan, endişelerimi ve sorularımı belirttim kendisinden tatmin edici ve güven verici yanıtlar aldıktan sonra da 14.02.2024 tarihi için ekim gününü kararlaştırdık.

Ekim günü;
Planlama Çizim: Ahmet Tosun
Anestezi: Beyza Hanım
Kök Alımı: Ercan Bey
Köklerin Toplanması: Beyza Hanım
Kanal: :Ahmet Tosun
Ekim işlemi: Beyza Hanım ve Saadettin Bey

Ekim işlemi yaklaşık 9:00 gibi başlayıp 17:30 gibi bitti.
Herkesin de bahsettiği gibi anestezi kısmı biraz can yakıcı :) ama 5-10 dk sonra gerçekten hiç bir şey hissetmiyorsunuz. Kök alımı ve toplanması ve kanal açılması sırasında hiç bir şey hissetmedim. Öğlen, kısa bir ara verdikten sonra ekim işlemine geçildi. Ekim işlemi de gayet güzel sohbet havasında geçti. Ara ara acı hissettiğim yerlere hemen local anestezi yaptılar.
Ahmet bey sık sık gelip süreci kontrol etti. Güzel gayet konforlu bir ekim süreci geçirdim. Her aşamada ekibin gerçekten profesyonel olduğunu hissediyorsunuz.
Ekimden sonra prp ve lazer işlemleri uygulandı ve bandajlar sarılarak klinikten çıktım taksiye binerken kafamı tavana vurdum :), hemen Malika hanım'a durumu anlattım geri dönüp dönemeyeceğimi sordu ve ekibin beni beklediğini belirtti, hemen taksiden indim ve kliniğe gittim Cansu hanım kontrol etti ve herhangi bir sorun olmadığını belirtti. O sırada Ahmet Bey'e de fotoğrafları göndermişler ve o da bir sorun olmadığını onaylayınca içim rahat bir şekilde eve döndüm. Ahmet Bey'in ve ekibin ilgi ve alakası beni gerçekten çok mutlu etti. Şuan ekimin 3.günü ve kliniğin verdiği şampuan ve köpüğü kullanıyorum. 1.gün yıkama ve lazer için kliniğe gittim, 2. gün yıkamayı kendim yaptım, 3. gün ise yıkama için tekrar kliniğe gittim. Kabuk dökümüne kadar 2 günde 1 Kliniğe gitmeye çalışacağım.
Şu ana kadar geçen süreçten çok memnunum, buradan da Ahmet Tosun ve ekibine çok teşekkür ediyorum, umarım bundan sonraki süreçte de güzel sonuçlar elde ederim.

Ekim günü ve sonraki günler için çekilen fotoğrafları paylaşıyorum.
Değerli yorumlarınız ve görüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim :)

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim Öncesi

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim Öncesi

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1. gün Yıkama sonrası

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3. gün

Edgar X

• Hero Member
5200 greft bence çok olmuş durumuna göre ama ahmet bey sıklaştırma işlerini güzel yapıyor ve nispeten yüksek greft sayılarına göre dönör bölgede pek hasar bırakmıyor bu bakımdan avantajlısın fakat bence genede süreç boyunca etkili takviyeler kullansan iyi olur hem kendi saçlarının süreci sağlıklı bir şekilde atlatması için hemde ekilenlerin beslenmesini kolaylaştırmak adına.

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
yorumun için teşekkür ederim hocam, aslında saçlar dağınıkken açıklık daha belli oluyor, ön taraftakileri dökülecek gözüyle baktık diyebilirim. İyi dileklerin için de çok teşekkür ederim, umarım güzel sonuçlanır.

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese selamlar, dün 10.gün kabuk dökümü işlemi yapıldı. Sizce ön çizgi ve sıklık genel görünüm nasıl? Önereceğiniz doğal takviyeler, vitaminler veya şampuanlar nerelerdir? Bu aşamadan sonra nelere dikkat etmeliyim, yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler.

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
devamı

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben beğendim şahsen ön çizgiyi .aşırı oval çizgilerdense böyle hafif düz giden çizgiler estetik olarak daha güzel sonuç veriyor .ekim sıklığıda iyi görünüyor umarım sonuçta çok güzel olur.

HALİLİ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
KABUK SONRASI GÖRÜNTÜ HARİKA DURUYOR MAŞALLAH

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ben beğendim şahsen ön çizgiyi .aşırı oval çizgilerdense böyle hafif düz giden çizgiler estetik olarak daha güzel sonuç veriyor .ekim sıklığıda iyi görünüyor umarım sonuçta çok güzel olur.

çok teşekkür ederim hocam, çizgiyi ben de çok kendime yakıştırdım, sizin de böyle düşünmeniz beni sevindirdi.

nofear90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
KABUK SONRASI GÖRÜNTÜ HARİKA DURUYOR MAŞALLAH

çok teşekkür ederim, umarım güzel bir sonu alırım.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel planlama kendi saclarinizla beraber çok sık olur...

Facebook Twitter Instagram