Gönderen Konu: meslek önerisi, fikirleri  (Okunma sayısı 135 defa)

soloburry

• Yeni üye
  • *
meslek önerisi, fikirleri
« : 05 Mart 2024, 01:03:26 »
arkadaşlar 19 yaşındayım b*ktan bir üni kazandım ama gitmiyorum aile evinden bıktım çalışim diyorum geçinmek verilen maaş insanların ağız kokusunu çekmek katlanılacak gibi değil daha önce fabrikada vs. de çalıştım önerisi olan varmı ?

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Ynt: meslek önerisi, fikirleri
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2024, 09:23:33 »
Günümüz teknolojisinde fabrikada personel olarak çalışmak artık arka plana atılıyor. Bunun yerine eğer yapabiliyorsan yazılım konusunda kendini mümkün olduğunca geliştirerek geleceğin mesleklerinden biri siber güvenlik üzerine gidebilirsin. Firmalar artık üretim yaptırmakta herhangi bir sıkıntı yaşamıyor bu ürünlerin reklamlarını internet üzerinden yaparak satmaya başlandı. Bu kadar dolandırıcı ve siber saldırının olduğu bu dünyada artık savaşlar siber hayat üzerinde oluyor. Bu savaşlara karşı bu savunmayı yapabilecek kişiler ön planda olacağını düşünüyorum. Bu işte ekibini kuracaksın ve güçlü bir siber güvenlik altyapısı kurarak bir nevi dijital koruma kalkanı hazırlanacak. Saldırgan her yerde var fakat bunu savunacak kişiler ön planda olacak. Benden sana bir tavsiye olsun umarım yapabilirsin.

Facebook Twitter Instagram