Gönderen Konu: Ankara İçin Klinik Fikirleri  (Okunma sayısı 466 defa)

Fırat Bey

• Yeni üye
  • *
Ankara İçin Klinik Fikirleri
« : 03 Mayıs 2023, 23:26:20 »
Selam arkadaşlar,

Hiç aklımda yokken İstanbul'daki bir arkadaşımın saç ektirdiğini öğrenince benim de aklıma düştü ve araştırmaya başladım. Tabi Google'dan aradığınızda karşınıza bol bol reklam çıkıyor, o yüzden sosyal medyaya yöneldim ve birkaç merkezle iletişime geçtim.

Sonrasında bu forumla tanıştım ve bu forumda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Çok güzel bir rehber ve saatlerce zaman geçirebilir, bilgi edinebilirsiniz. Başlangıçta iletişime geçtiğim merkezlerin forumda bir karşılığını olmadığını ve genel olarak belli başlı isimler üzerinden karar verildiğini görerek ben de bu isimler üzerinde durdum. Forumdaki sonuçları inceleyerek bütçem doğrultusunda fiyat performans olarak büyük oranda kararımı verdim, fakat yine de son raddede sizlerin değerli görüşlerine ihtiyaç duyuyorum.

Ankara için forumda üzerinde durulan isimler;
Muttalip Keser
Serdar Gökrem
HLC
Şahin Çelik
ve Fehmi Armani

Muttalip keser; bütçe itibariyle dar bir kitleye hitap ediyor. Bu işi düşünen herkes sık ve maksimum bir ekim istiyor ve bu yüzden greft başına fiyatlandırma yapan merkezler bana mantıklı gelmiyor. Sonuçları çok fazla incelemedim.

HLC; de yine greft başı fiyatlandırma yapıyor. Sonuçları fiyat-performans ortalama bir merkezle aynı seviyede. Özgür beyin iyi olduğu söyleniyor. Grefti 2.5 Euro.

Serdar Gökrem; 10 klinikle iletişime geçmişimdir, yalnızca Serdar Gökrem 2 seansdan bahsetti. Fotoğraf ekleyebilirsem hak vereceksiniz, 2 seanslık bir durumum yok. Bu da bana ticari kaygısı olan biri algısı verdi ve uzaklaştırdı. Bir seansı 30 bin.

Şahin Çelik; tercih eden ve öneren çok insan var. Başarı oranı yüksek, fakat biraz abartıldığını düşünüyorum. Sonuçları incelediğimde seyrek bir ekim olsa dahi gayet güzel gibi yorumlar yapılıyor, fakat örneğin Armaninin bomboş kafaya yaptığı ekim sonrası "daha sık ekim olabilirmiş aslında" deniyor. İnsanların tepkisi bir yana, 30 bin bandında tercih edilebilecek en iyi seçim olduğunu düşünüyorum.

Fehmi Armani; birçok konusunu inceledim. İnsanların ekiminden memnuniyet oranı yüzde 70-90 aralığında. Ekim fiyatı 20 bin. Sonuçlara baktığımda fiyat performans anlamında çok başarılı bulduğum birisi. Merdiven altı kliniklerin 15-18 bin fiyat istediği bir ortamda iyi bir seçenek. Sonuçlarında nekroza maruz kalan birini görmedim.

Forumda konu sayısı olarak da tercih edilen birisi olduğu, gördüğüm sonuçları beğendiğim için ve önemli bir kriter olan bütçe meselesi dolayısıyla Armanide karar kılacağım gibi. Tabiki 30 bine çıkabilseydim Şahin Bey'i tercih ederdim ama malesef bu benim için mümkün değil. Bu konuda sizlerin de fikirlerini almak istiyorum. Forumda çok tecrübeli ve çok bilgili insanlar olduğunu gördüm. Fikirleriniz başkalarına da ışık tutacaktır.

İyi forumlar dilerim.

Thescript

• Hero Member
Ynt: Ankara İçin Klinik Fikirleri
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2023, 00:09:43 »
Okumadım yazıları ama birşey diyimmi abi donörun iyiymiş maşallah

Fırat Bey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2023, 00:19:18 »
Okumadım yazıları ama birşey diyimmi abi donörun iyiymiş maşallah

Sağol dostum  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2023, 22:51:26 »
ben şahin çelik derim ama karar sizin artık donör güzel
alan çok geniş 2 ekime ihtiyacınız var

yani bu da iki ekim parası demek bu alan tek ekimle güzel ve sağlıklı kapanmaz hem donör alanıda step step kullanıp güzel bir sonuç ortaya çıkarmak en güzeli

planlamada ilk ekim için bu şekilde olmalı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram