Gönderen Konu: Xpecia hakkında soru.  (Okunma sayısı 408 defa)

inansendeozgursun

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Xpecia hakkında soru.
« : 07 Mart 2024, 16:40:27 »
Esenlikler.

25 Yaşındayım. 3500 greft önlere saç ektirdim. Bundan sonra DHT baskılayıcı bir şeyler kullanmak istiyorum. Finasterid benim için fazla riskli geldi, Xpecia'nın cinsel hayatıma olumsuz bir etkisi olur mu? Sperm kalitesi, iktidarsızlık vb. gibi.

İçeriğine baktığımda Saw Palmetto ve Soya soru işareti oldu. Sanırım DHT'yi baskılayan bunlar, diğerleri vitamin takviyesi. Bunların bir yan etkisi olur mu?
TEŞEKKÜRLER.

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Xpecia hakkında soru.
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2024, 21:30:30 »
Esenlikler.

25 Yaşındayım. 3500 greft önlere saç ektirdim. Bundan sonra DHT baskılayıcı bir şeyler kullanmak istiyorum. Finasterid benim için fazla riskli geldi, Xpecia'nın cinsel hayatıma olumsuz bir etkisi olur mu? Sperm kalitesi, iktidarsızlık vb. gibi.

İçeriğine baktığımda Saw Palmetto ve Soya soru işareti oldu. Sanırım DHT'yi baskılayan bunlar, diğerleri vitamin takviyesi. Bunların bir yan etkisi olur mu?
TEŞEKKÜRLER.
hiç bir yan etkisi olmadığı gibi saçınıza bir faydası da olmaz.xpecia yi çok abartiyorlar.bence hiç bir etkisii yok çok uzun süre kullandım kullanan arkadaşlarında var ama bir etkisini görmedim.fin kapsül kullanacaksanız mutlaka propecia kullanın bu işin ilacı bu.yan etkiden cekiniyorsaniz hafta 3 gün kullanın .yada Fin losyonuda deniyenilirsiniz iş goruyor
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+azelaik asit+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Facebook Twitter Instagram