Gönderen Konu: Acil şampuan önerisi istiyorum  (Okunma sayısı 1113 defa)

İLİZAROV

• Sr. Member
  • İnstagram - cugasvl
Acil şampuan önerisi istiyorum
« : 21 Mart 2024, 18:32:08 »
Beyler 20 yaşındayım günde 2 kez %5 minoxil %0,25 finasteride ve bimatropst  losyon kullanıyorum haftada 5 kez finasteride 2 kez dutasteride ve 2 günde 1 1.5mm dermaroller kullanıyorum.Buna ek geceleri minoxil karışımını tretinoin kremle emdiriyorum saç derime.Haftada 3 kez ketekonazal şampuan kullanıyorum. Şimdiki problemim yeni bir şampuan önerisni bekliyorum sizlerden günlük olarak kullanabileceğim sizler ne öneriyorsunuz ? Bioxin forte şampuanlardan pek emin oalamadım forumda prozinc alpecin kullananlarda var.Bana önerilerinizi yazar mısınız ?

mustafackmk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Acil şampuan önerisi istiyorum
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2024, 10:57:29 »
Eğer yağlı saç tipin varsa prozinc mor renkli yağlı saç tipi için olanı kullan ben çok memnunum. Eğer normal ve kuru saç tipin varsa prozinc plus ve vichy öneririm

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2024, 23:16:38 »
Beyler 20 yaşındayım günde 2 kez %5 minoxil %0,25 finasteride ve bimatropst  losyon kullanıyorum haftada 5 kez finasteride 2 kez dutasteride ve 2 günde 1 1.5mm dermaroller kullanıyorum.Buna ek geceleri minoxil karışımını tretinoin kremle emdiriyorum saç derime.Haftada 3 kez ketekonazal şampuan kullanıyorum. Şimdiki problemim yeni bir şampuan önerisni bekliyorum sizlerden günlük olarak kullanabileceğim sizler ne öneriyorsunuz ? Bioxin forte şampuanlardan pek emin oalamadım forumda prozinc alpecin kullananlarda var.Bana önerilerinizi yazar mısınız ?
bence orjinal zeytinyağı sabunu kullanın.sampuanlar saçlı deriyi hakkıyla temizlemiyor içeriği hep sıkıntılı zaten bir sürü kimyasal kullanıyoruz saça birde kimyasal şampuan asla tavsiye etmem.zeytinyagi sabunu kullanın ben 16 yıldır kullanıyorum çokta memnunum.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+azelaik asit+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

İLİZAROV

• Sr. Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2024, 01:53:16 »
bence orjinal zeytinyağı sabunu kullanın.sampuanlar saçlı deriyi hakkıyla temizlemiyor içeriği hep sıkıntılı zaten bir sürü kimyasal kullanıyoruz saça birde kimyasal şampuan asla tavsiye etmem.zeytinyagi sabunu kullanın ben 16 yıldır kullanıyorum çokta memnunum.
Hacı ben 2 yıl bıttım sabunu temin edip kullandım inan bana doğal olarak iyi güzelde dökülme için artı katkısı yok.Saw palmettolu ve çinko içerikli şampuanlar tercih edilmeli bence bide ketekonazal şart

tlg.polat1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2024, 17:06:18 »
Minox eczaneden reçetesiz temin edilebiliyor mu? Hangisini tavsiye edersiniz?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2024, 18:23:35 »
Benim saç ektirdiğim merkez prozinc önermişti. Asuman hair. Kahverengi gibi olan klasik versiyonunu kullanıyorum. Aldığım bir kaç eczacı da, berberim de güzel kaliteli şampuan demiiti. 2,5-3 yıldır kullanıyorum.

Sebore va gibi bir rahatsızlığım yol. Memnunum.

İLİZAROV

• Sr. Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #6 : 06 Nisan 2024, 23:02:30 »
Benim saç ektirdiğim merkez prozinc önermişti. Asuman hair. Kahverengi gibi olan klasik versiyonunu kullanıyorum. Aldığım bir kaç eczacı da, berberim de güzel kaliteli şampuan demiiti. 2,5-3 yıldır kullanıyorum.

Sebore va gibi bir rahatsızlığım yol. Memnunum.
Bende Prozinc Plus a geçtim

oymakus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2024, 19:24:46 »
Ne alırsın bilmem ama redensyl, procapil ve capixyl şampuanın içinde muhakkak olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2024, 17:29:43 »
alpecin black ya da içeriğinde kafein olan şampuanlar tercih edin

kafein kan akışını hızlandırır saçların beslenmesine destek olur
az da olsa dht bir miktar kafada ekarte eder ama az :)
Global Moderator

İLİZAROV

• Sr. Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2024, 23:51:11 »
alpecin black ya da içeriğinde kafein olan şampuanlar tercih edin

kafein kan akışını hızlandırır saçların beslenmesine destek olur
az da olsa dht bir miktar kafada ekarte eder ama az :)
Hintel Alpecin pahalı bir şampuan, her gün saçını yıkayan birisi olarak, o şampuan1  aylık gider bana, yılda 12 kere satın almam gerekicektir fiyat ve gördüğüm etki olarak zayıf kalıcaktır androgentic alopesi için fiyat performansta istediğim etkiyi yakalayacağını düşünmüyorum içinde kafein tozu internet sitelerinde kolayca elde edilebilecek şekilde satılıyor minoxa spreydede koalyca çözünücektir eğer kafein bazlı bir tedavi tercih edilecekse kafein oranıda daha fazla olucaktır.Şampuan işi oldukça pahalıya patlar kullanıcılar için Toz alıp minoxa atmak daha mantıklı geliyor.Sen ne düşünüyorsun bu konuda Hintell ?

İLİZAROV

• Sr. Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #10 : 15 Nisan 2024, 00:08:59 »
Hintel Alpecin pahalı bir şampuan, her gün saçını yıkayan birisi olarak, o şampuan1  aylık gider bana, yılda 12 kere satın almam gerekicektir fiyat ve gördüğüm etki olarak zayıf kalıcaktır androgentic alopesi için fiyat performansta istediğim etkiyi yakalayacağını düşünmüyorum içinde kafein tozu internet sitelerinde kolayca elde edilebilecek şekilde satılıyor minoxa spreydede koalyca çözünücektir eğer kafein bazlı bir tedavi tercih edilecekse kafein oranıda daha fazla olucaktır.Şampuan işi oldukça pahalıya patlar kullanıcılar için Toz alıp minoxa atmak daha mantıklı geliyor.Sen ne düşünüyorsun bu konuda Hintell ?
Bu fikrim çok saçmaymış şimdi farkettim.

hermanoo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Nisan 2024, 16:55:11 »
Bende 22 yaşındayım minyatürleşen saça finansterid ve minoxil kullansammı bilemedim minoxil geri döküyor diyorlar kullandıgın ürünlerin linkini atarmısın

İLİZAROV

• Sr. Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #12 : 22 Nisan 2024, 16:59:35 »
Bende 22 yaşındayım minyatürleşen saça finansterid ve minoxil kullansammı bilemedim minoxil geri döküyor diyorlar kullandıgın ürünlerin linkini atarmısın
Hepsi bunlar işte

İLİZAROV

• Sr. Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #13 : 22 Nisan 2024, 17:02:07 »
Topical fin min losyon, ketekonazal şampuan ve dermaroller 1.5 mm senin işini çözer.

hermanoo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 22 Nisan 2024, 17:11:31 »
Topical fin min losyon, ketekonazal şampuan ve dermaroller 1.5 mm senin işini çözer.

topical finansteridi nereden bulabiliriz arkadaşım revox diye bi şampuan ve radix diye sprey kullanıyor baya saçları canlandı acaba bilginiz varmı bunun hakkında

Facebook Twitter Instagram