Gönderen Konu: SAÇ EKİMİ İÇİN KLİNİK ÖNERİSİ  (Okunma sayısı 189 defa)

Nazif

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SAÇ EKİMİ İÇİN KLİNİK ÖNERİSİ
« : 30 Mart 2024, 00:37:55 »
Merhaba arkadaşlar 31 yaşındayım ve 2 hafta sonra ekim yaptıracağım. Lakin nereden yaptıracağımı kararlaştıramadım daha.

Şuana kadar görüştüklerim,
Medeks 36K lira Fue
The Hair Clinic 47k lira Fue
Turkeyana Clinic 48K lira Fue
Dr. Kinyas Düşünmez 45K lira Dhi yöntemi.

Fotoğrafları paylaşıyorum sizce açıklığa göre hangi ekim merkezi daha yararlı olur benim için.

Diğer bir soru Fue ve Dhi arasında ki fark nedir tam olarak . Hangi yöntem daha kalıcı ve güzel bir sonuç veriyor ?

Mesela sanaldan alım yapılsa tek seferde 7000 greft filan ekim yapılabiliyor mu? Daha önce bir örneğini gören oldu mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMİ İÇİN KLİNİK ÖNERİSİ
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2024, 19:53:05 »
medekx doğru seçim olur

planlaman da buı şekilde kople kapanmaz bu alan 5000 greft bu alana sonrasına sonuca göre 2 ekim düşünürsün açıklık çok donör kısıtlı çünkü
Global Moderator

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2024, 02:53:55 »
seçeneklerin arasında the hair cilinic yada medeks senin için uygun olabilir hocam yalnız aşırı derecede minyatürleşmiş saçların var ,çeşitli tedaviler ile epey geri kazanım elde edebilirsin aslında .bunun için tedaviler ile ilgili biraz bilgi sahibi olsan iyi olur bence.

Nazif

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2024, 02:56:04 »
Şikayet var da birisine denk geldim Saçında nekroz oluşmuş o yüzden medeks e biraz tereddütle yanaşdım. Fakat 1 haftadır yaptığım araştırmada şuana kadar Ahmet Tosun hakkında olumsuz bir sonuç bulamadım . Hastaları sonuçlardan genel anlamda memnun. İşin maddi farkı çok önemli değil. Tamam şuanlık cebimden Bi 4k 5k euro çıkartamam cebimden ama 2 haftalık tatilim de harcalamalar haricinde saç ekimi için ayırabileceğim bütçe 1600-1700 e kadar çıkabiliyor.

Nazif

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2024, 02:59:50 »
seçeneklerin arasında the hair cilinic yada medeks senin için uygun olabilir hocam yalnız aşırı derecede minyatürleşmiş saçların var ,çeşitli tedaviler ile epey geri kazanım elde edebilirsin aslında .bunun için tedaviler ile ilgili biraz bilgi sahibi olsan iyi olur bence.

Vallahi onun için zaman kalmadı sanırım.  Patrondan zar zor izin alabildim :)) başka türlü izin vermiyor çakal. Ekim yaptıktan sonra o saçlar ölüyor mu? Ekim sonrası geri kazanım mümkün değil mi?

Facebook Twitter Instagram