Gönderen Konu: Dr.serdar gokrem 3400 greft manuel fue saç ekimi  (Okunma sayısı 49829 defa)

Reis 12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.serdar gokrem 3400 greft manuel fue saç ekimi
« Yanıtla #270 : 04 Ağustos 2019, 13:07:21 »

Dostum hata yapmanı engellemek amacım 7.5 aydasın daha çıkışların tamamlanmadı saç gelişiminde tam beslenme düzeni de oturmadı yeni ekilen saçların simdi onların arasına yada üstüne tekrar ekim sorun yaratabilir. Neyse anladığım kadarı ile seni durduramıyacağız hayırlısı umarım korkulan olmaz sorunsuz gecer.

Hintell dostum ben 7.5 ay önce verteks yaptım. Ön cephe 500greft yapıldı ama verim olmadı ön çizgide
Yarın ki operasyonda hoca vertekse kadar 3bin grefte kadar yapacak ama,fazlalık çıkarsa 500 veya 1000 greft vertekse olsun isterim veya sene sonu verteks için tekrar ekim yaptırırım

Reis 12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #271 : 04 Ağustos 2019, 13:09:47 »
Biliyorum 1 sene beklemek en mantıklısı ama,daha erken yol almak istiyorum saçlar ince gelişmesi gerekir.ona göre ikazımı yaparım anlarlar zaten ekilen saçları

Reis 12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #272 : 04 Ağustos 2019, 13:14:40 »
:))) büyük sayı olur ama 1 seneyi doldur her ekimde lütfen:(

Eğer bir işi yapacaksan sonuna kadar gideceksin. Yok hafif seyreklik kaldı, bişey olmaz demek yok . Herşeyin en iyisini hakediyoruz. Şımaralım biraz. insanın bir eksikliği olunca psikolojisi bozuluyor
😉😉😂😜

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #273 : 05 Ağustos 2019, 19:54:53 »
Evet pazartesi günü ekim var bht (sakal ve göğüsten)
😂 kısmet hayırlısıyla güzel bir sonuca ulaşırım .
Ekimden 7.5 ay geçti
Merhabalar, saç ekimi yaptırdın mı?

Reis 12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #274 : 05 Ağustos 2019, 20:01:00 »
Merhabalar, saç ekimi yaptırdın mı?

Evet yeni konuda paylaşım yapacağım

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #275 : 05 Ağustos 2019, 20:01:50 »
Biliyorum 1 sene beklemek en mantıklısı ama,daha erken yol almak istiyorum saçlar ince gelişmesi gerekir.ona göre ikazımı yaparım anlarlar zaten ekilen saçları
Hintell'in ve benim yazdığımla, senin cevabının alakası yok yalnız. :) Sadece mevcut saçlarının zarar görmesinden bahsetmedik. Kafandaki besin ve kan dolaşımı dengesi henüz yerine oturmadığı için, yeni ekiminin de riski artıyor haliyle. En kötü önceki ekimden bu yana 10 ay beklemek gerekiyor ki, kafa kendini toparlasın. Ama tabii ki senin bileceğin iş, biz burada edindiğimiz kadarıyla tecrübemizi paylaşıyoruz. İnşallah istediğin saçlara kavuşursun.

Reis 12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #276 : 05 Ağustos 2019, 20:04:59 »
Hintell'in ve benim yazdığımla, senin cevabının alakası yok yalnız. :) Sadece mevcut saçlarının zarar görmesinden bahsetmedik. Kafandaki besin ve kan dolaşımı dengesi henüz yerine oturmadığı için, yeni ekiminin de riski artıyor haliyle. En kötü önceki ekimden bu yana 10 ay beklemek gerekiyor ki, kafa kendini toparlasın. Ama tabii ki senin bileceğin iş, biz burada edindiğimiz kadarıyla tecrübemizi paylaşıyoruz. İnşallah istediğin saçlara kavuşursun.

Teşekkür ederim dostum.biliyorum anladım da ama benim tatilim bu ay olmasından dolayı biraz erken davrandım. Yoksa iki üç ay daha beklerdim

Facebook Twitter Instagram