Gönderen Konu: 17 Yaş Kelleşme  (Okunma sayısı 178 defa)

yusuf karakoca

• Yeni üye
  • *
17 Yaş Kelleşme
« : 20 Nisan 2024, 17:42:14 »
Tam 1 Ay Önce 17 Yaşına Girdim Senelerdir Pek Dışarıya Çıkmadığım Ve Pek Vitamin Almadığım İçin Saçlarım Dökülüyordu Ama Geri Yerine Çıkıyordu Fakat 17 Yaşına Girdikten Sonra Daha Çok Dökülmeye Ve Daha Az Çıkmaya Başladı Saçlarım Bu Durumda Sizce Kelleşiyor Muyum İnşallah 18+ Olmadan Veya 18 Olmadan Veya 12. Sınıf Olmadan Kelleşmem Birde Yayıncılık Hayalim Var En Azından 1 Bilemedin 2 Max 3 Sene Saçlı Bir Yayıncı Olmak İstiyorum (Fotoğraflar Kötüyse Kusura Bakmayın)

Alper1

• Sr. Member
Ynt: 17 Yaş Kelleşme
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2024, 22:08:20 »
Ben bir sıkıntı göremedim saçların gayet iyi durumda. Eksik vitaminlerin varsa hallet ve stresten uzak dur.
  • Yaşınız 22

yusuf karakoca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2024, 22:16:48 »
Vitamin olarak ne önerirsiniz

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2024, 23:47:09 »
Geleceğin yayıncısı kardeşim :). Şimdilik saçlarında bir problem yok. Kafanıza göre de vitamin kullanmayın. Ergenlikten sonra bazı kişilerde saç dökülmesi değil ama olgunluk çizgisiden dolayı saçlar bir miktar ön çizgi de gerileyebilir. Eğer agresif bir dökülme başlangıcı yoksa her erkekte olabilecek bir durumdur bu ve gayet normaldir. Siz de şuan olgunluk çizgisi de gözükmüyor. Saçlarınızı düzenli yıkayıp, iyi bakarsanız şimdilik bir sorun yok.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

yusuf karakoca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2024, 23:57:24 »
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram