Gönderen Konu: Yetersiz dönorü olan hastalar için Alternatif fikrim yanlışsam düzeltim  (Okunma sayısı 371 defa)

İLİZAROV

• Sr. Member
Olay alet değil aslında. Derinin iz bırakmayacak şekilde iyileşebilmesi lazım. Nihayetinde deriden bir parçayı komple kesip alıyorsunuz. Vücut o boşluğu sonradan dolduruyor.

Linkteki konuda, saç kökünün olmadığı bölgede tekrar saç kökü çıkabilmesi de pek mantıklı gelmedi.
Banada öyle geldi okudumda ,işi yapan doktor işe yaradığını söylüyor da bana akla mantığa aykırı geldi biraz.Sen kıl fölikülünü dokusuyla beraber alıp ekiyosun zaten yeni kıl folikülünü vucud nasıl tekrar köküyle ortaya çıkarabilir ki ?

emekli kel

• Hero Member
 bir arada bir merkez donore sıvı dokuyoruz alınan saçlardan geri gelen oluyor diye pazarlama taktiği yapmıştı ektikleri bile çıkmamıştı.futta parca alındığı için bir kısmı geri gelir .ama fuede bole bişi yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç ekiminde en çok korktuğum şey yüklediğim fotoğraftaki gibi izler kalması

EE BÖYLE OLACAK İŞTE DONÖR KOPLE ALINIRSA i:)

ÖRNEĞİDE KOYMULSUN OLMAYACAĞINI BİLMELİSİN
Global Moderator

İLİZAROV

• Sr. Member
EE BÖYLE OLACAK İŞTE DONÖR KOPLE ALINIRSA i:)

ÖRNEĞİDE KOYMULSUN OLMAYACAĞINI BİLMELİSİN
Hintel o zaman sakaldan greft alınan şahıslar polis jandarma olamaz sonuç olarak sakalsız çıktıklarında boyunda izleri kalır haksız mıyım ? Direk elenirler mülakatlarda

Facebook Twitter Instagram