Gönderen Konu: Donör bölgesi yetersiz dendi  (Okunma sayısı 4562 defa)

Hikmet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgesi yetersiz dendi
« : 29 Ağustos 2016, 00:07:20 »
Herkese selam. Yaşım 22 ve çok rahatsız edici saç dökülmesine sahibim. Zekeriya Kul a muayeneye gittim. Maksimum 3000 greft alınabileceğini, daha fazlasının sıkıntı yaratacağını, bu şekilde yaşamaya alışmam gerektiğini söyledi. Sizlerimde görüşlerini almak istiyorum. İlhan Serdaroğlu'na da muayeneye gittim. Donör bölgemin yeterli olduğunu söyledi bana. Çok kararsızım. Bu işte tecrübe sahipleri abilerim yardım ederseniz çok mutlu olurum.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör bölgesi yetersiz dendi
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2016, 13:12:31 »
dökülme şeklini gösterirsen seviniriz. 22 yaşındasın oyüzden öyle demiş olabilirler.

Glr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2016, 14:37:04 »
Yaşınız çok genç.Üst düzey bir iki yere daha danışabilirsin.Ön tarafta açılma ne vaziyette?

Hikmet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2016, 23:06:56 »
Dökülme bu şekilde. Daha öncede konu açmıştım.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2016, 23:43:34 »
dönör bölgen yetersiz duruyor yani aldırırsan 3-4bin böyle kısa tutamazsın çok seyrek durur. bence deneyebildiğin kadar tedavileri dene ve sonra tedavilere 1 yıl ara verip bu işi yaptır. veya saça ekim yaptırıp finasterid kullan devamlı oda bir seçenek.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2024, 20:34:01 »
Forumda bundan daha kötü saçları olan adamlar ne sonuçlar aldı.Bu arkadaşı kim yönlendirdi Allah aşkına bu açıklık kapanırdı.Adamın dönoru kötü felan değil ne alaka abi ben mi körüm ?

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2024, 20:34:40 »
Adamın Vertexi bile duruyor la

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2024, 20:35:30 »
Bu adama finasteride + Kök hücreli ekimle müthiş sonuç aldırılabilirdi yazık olmuş.

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2024, 07:17:47 »
Merhaba, ben donör bölgenizin mevcut açıklığa göre yeterli olduğunu düşünüyorum. Çok kısa kesilmiş donör bölgesi zaman zaman yanıltıcı olabiliyor. Lakin dökülme paterni sebebiyle Dr sürecin devam ettiğini düşünerek yetersiz donör ifadesini kullanmış olabilir. Bu durumda mevcut saçı medikal olarak (Fin., Minox., vb.) destekleme ihtiyacı oluşabilir. Farklı (forumda çok sayıda örnekleri olan güvenilir) merkezlerle de görüşmenizde ve bilgi düzeyinizi arttırarak kendinizi değerlendirmenizde fayda var.

Facebook Twitter Instagram