Gönderen Konu: La Rachel Losyon kullanımı  (Okunma sayısı 165 defa)

Merlot.

• Jr. Member
  • **
La Rachel Losyon kullanımı
« : 12 Mayıs 2024, 17:15:30 »
Faydası olur umuduyla fin yanında özellikle ön çizgi için satış sayfasında ki yorumlara bakarak  procapil katkılı diye La rachel losyonu alıp denedim
İki şişe sonra saçlar daha kötü olunca bıraktım
reklamlarda ki gibi Procapil'in  bana yararı olmadı

İLİZAROV

• Sr. Member
  • İnstagram - cugasvl
Ynt: La Rachel Losyon kullanımı
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2024, 20:18:55 »
Faydası olur umuduyla fin yanında özellikle ön çizgi için satış sayfasında ki yorumlara bakarak  procapil katkılı diye La rachel losyonu alıp denedim
İki şişe sonra saçlar daha kötü olunca bıraktım
reklamlarda ki gibi Procapil'in  bana yararı olmadı
Beyler madem minoxile alternatif bişiler kullanıcaksınız piyasadaki yani Türkiyedeki tek alternatifi Redensly dir. Oda minoksile göre zayıf etki gösterir.Redensly kullanın en azından Abd,Avrupa da belli bir hatırı var bu doğal içerikli etkenin.Yoksa procapil,capixly felan onlar androgenotik alopesi için durdurucu etkenler değildir.

Merlot.

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2024, 23:28:18 »
Beyler madem minoxile alternatif bişiler kullanıcaksınız piyasadaki yani Türkiyedeki tek alternatifi Redensly dir. Oda minoksile göre zayıf etki gösterir.Redensly kullanın en azından Abd,Avrupa da belli bir hatırı var bu doğal içerikli etkenin.Yoksa procapil,capixly felan onlar androgenotik alopesi için durdurucu etkenler değildir.
Siz kullandınız mı hocam , biraz araştırdım ama pek fazla konusunu göremedim
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2024, 23:37:11 Gönderen: Merlot. »
  • Yaşınız 49

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2024, 02:24:15 »
200 liralık ürün kullanırsan daha kötü olması normal evocapil sprey kullanırsan saçlarına daha iyi gelebilir. Capicade sprey var mesela

Facebook Twitter Instagram