Gönderen Konu: 2 sene finasteride kullanımı ile 10 sene finasteride kullanımı arasındaki fark  (Okunma sayısı 744 defa)

Emre 55

• Yeni üye
  • *
Herkese iyi günler. 22 yaşında finasteride başladım. Ciddi bir yan etki görmediğim sürece uzun yıllar boyunca kullanmayı düşünüyorum ama merak ettiğim bir şey var. 24 yaşında bu ilacı bırakırsam büyük ihtimal saçlarım tekradan dökülmeye devam edecek. Ama bu ilacı 32 yaşına kadar kullanırsam ve bırakırsam ne gibi bir sonuçla karşılaşırım sizce? 24 yaşındaki dökülmeyle, 32 yaşındaki dökülme bir olur mu, yoksa farklı mıdır? Düşünceleriniz nedir?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saçların her geçen yıl daha iyi gelişir
Global Moderator

kelveötesi35

• Hero Member
saçların her geçen yıl daha iyi gelişir

hintell senin kaç sene oldu finas ?

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
Hocam 2 sene içinde saç çıkışı oldu mu özelikle sakak bölgesinde
  • Yaşınız 22

Emre 55

• Yeni üye
  • *
Hocam 2 sene içinde saç çıkışı oldu mu özelikle sakak bölgesinde
2 seneyi örnek olarak verdim. Ben 9 aydır kullanıyorum. 9 ayda şakaklarda gözle görülür bir derecede gelişme kaydettim. Çok fazla bir saç çıkışı olmadı ama yine de fark etti.

emekli kel

• Hero Member
 30 dan sonra yavaslıo dokulme bir dr 34 derdi bir 35 diyende var.bence kişiden kişiye değişir.bırakına dht saldırısı olabilir.zaten o kadar sene kullanıp zarar gormezsen sonrada gormezsin he dicen cinsel guc azalcak azalırsa lokallere yada dutlu mezoya prpye igf ye gecersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Emre 55

• Yeni üye
  • *
30 dan sonra yavaslıo dokulme bir dr 34 derdi bir 35 diyende var.bence kişiden kişiye değişir.bırakına dht saldırısı olabilir.zaten o kadar sene kullanıp zarar gormezsen sonrada gormezsin he dicen cinsel guc azalcak azalırsa lokallere yada dutlu mezoya prpye igf ye gecersin
Peki uzun süre kullanmanın bir sakıncası var mı? Biraz araştırdım ama herkes farklı şeyler söylüyor. Uzun süre kullanımda karaciğere zarar vereceği vs. söyleniyor. Siz ne düşünüyorsunuz peki bu konu hakkında?

emekli kel

• Hero Member
 aralıklarla yapılan tahliller soler diom en doğrusunu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram