Gönderen Konu: Saç ekiminde sedasyonlu ile sedasyonsuz arasındaki fark  (Okunma sayısı 672 defa)

metinarli87

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar bu yorumları okurken denk geldim de bazı yerler sedasyonlu yapıyormuş bazısı yapmıyormuş. Sedasyonsuz olursa acı mı hissediyoruz iğneler yapılırken, eksisi artısı ne oluyor tam olarak?

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Ynt: Saç ekiminde sedasyonlu ile sedasyonsuz arasındaki fark
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2021, 23:13:26 »
Sedasyonlu ekim olduğum için sedasyonlu ekimin rahatlığı gerçekten çok iyi. Lokal anesteziden önce verilen sedasyon ile yarı uyku hale geçiyorsun yürümek istesen bacakların tutmaz :) vücut tamamiyle elden ayaktan kesiliyor sadece konuşabiliyorsun ama müthiş bir rahatlık hali bu, sürekli sedasyon verilmesini bile istiyor insan. O yüzden gerginlik, stres kalmıyor, lokal anestezi ile bu durum birleşince operasyon kolay geçiyor.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2021, 01:30:53 »
Sedasyonlu ekim olduğum için sedasyonlu ekimin rahatlığı gerçekten çok iyi. Lokal anesteziden önce verilen sedasyon ile yarı uyku hale geçiyorsun yürümek istesen bacakların tutmaz :) vücut tamamiyle elden ayaktan kesiliyor sadece konuşabiliyorsun ama müthiş bir rahatlık hali bu, sürekli sedasyon verilmesini bile istiyor insan. O yüzden gerginlik, stres kalmıyor, lokal anestezi ile bu durum birleşince operasyon kolay geçiyor.

|-onayisareti-|

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2021, 12:55:47 »
Rüya tadında saç ekimi diye bir reklam görmüştüm :)
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2021, 13:06:14 »
Rüya tadında saç ekimi diye bir reklam görmüştüm :)
Harbi öyleydi ya kırmızı tuborg halt etmiş. :D

metinarli87

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2021, 22:10:27 »

çok teşekkürler hocam, süper anlatım olmuş :)
  • Ekim Tarihi: henüz ektirmedim
  • Ekim Merkezi ismi henüz ektirmedim
  • Greft Miktarı henüz ektirmedim
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi kullanmıyorum

Facebook Twitter Instagram