Gönderen Konu: Saç çizgisinde uzman doktorlar  (Okunma sayısı 3906 defa)

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç çizgisinde uzman doktorlar
« : 28 Ocak 2016, 21:21:37 »
Arkadaşlar merhaba,

Uzun bir süredir forumu takip ediyorum. Nihayet kayıt oldum.

Yaşım 27.  Kendimi bildim bileli saçım seyrektir. Babam 22 yaşında kel kalmış. Ancak ilginç bir şekilde bendeki dökülme çok yavaş gerçekleşti. Neredeyse çocukluğumdan beri saçım çok seyrek ve zayıf ama aynı şekilde kaldı gibi. Liseden sonra saç çizgim (şakaklar) yavaş yavaş geriye çekildi ve döküldü. Buradan okuduklarım neticesinde en fazla 2000-2500 greftlik saç ekimine ihtiyacım olduğu kanısına vardım. Tepelere ekilmeyeceğine eminim.

Sorum şu; kusursuz bir saç çizgisi istiyorum. Bu konuda hangi doktoru önerirsiniz? Bu işe ne kadar bütçe ayırmak doğrudur? Lütfen önerdiğiniz doktorların ücretlerini de yazın.

İlginiz için teşekkür ederim.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç çizgisinde uzman doktorlar
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2016, 23:25:24 »
Doktor önerisi yapmıyoruz, şu doktora ektir deriz, sonuçlar olumsuz olursa günahı bizi de bulur. Bu iş biraz da şans işi.

Piyasada en iyi denilen doktorların ve merkezlerin ekimleri sitemizde mevcut, özellikle ön hattaki ekimleri inceleyerek ilgili yerlere mail atıp, fiyat teklifi ve ekim bilgisi alabilirsin...Ortalama ekim fiyatı 5000 TL civarı ancak saç ekim piyasasında ön plana çıkan merkezler ise 20 bin TL ile 40 bin TL arasında ekim yapıyor.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2016, 02:43:43 »
Merhaba, yanıtınız için teşekkür ederim.

Öneri yapsanız da burada kimse sizi suçlayamaz. Hepimiz yetişkin insanlarız ve nihayetinde vereceğimiz kararların sorumluluklarını üstleniriz diye düşünüyorum.

Ben zaten uzun süredir siteniz vasıtasıyla araştırıyorum. Ancak belki gözümden kaçmıştır diye sormak istedim. Dediğim gibi benim sıkıntım yalnızca saç çizgisinde / şakaklarda. Örnek veriyorum ben kesinlikle Zekeriya Kul'a saç ektirmem. Her ne kadar saç ekiminde başarı olsa da, dönor kısmını çok tahrip ediyor ve zigzaglı saçma sapan saç çizgileri yapıyor.

Spesifik bir konu olduğu için 'Kim saç çizgisinde iyidir?' şeklinde bir soru yönelttim.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2016, 03:01:29 »
Örneğin tüm doktorlar mikromotorla mı alım yapıyorlar? Öğrenmek istediğim şeyler bunlar.

Bu arada sitede bir ücret database'i olsa fena olmaz mı? Yoksa yasal değil mi?

Sevgiler.

Facebook Twitter Instagram