Gönderen Konu: hairextrem ektiriyorum  (Okunma sayısı 8015 defa)

dexter85

• Ziyaretçi
hairextrem ektiriyorum
« : 03 Şubat 2016, 16:18:24 »
Konumu acıyorum haftaya randevumu aldım , Yardımlarınızı bekliyorum
Benim sac kepekli bir sac o yüzden ektirdikden sonra 2-3 gün yıkama olmıycak galiba o arada napıcagım onu düşünüyorum kara kara

09.02.2016 (haftaya salı randevum arkadaşlar)
Hairextrem  de ektiriyorum
Greft miktarı 2000-2200 arası olucağını söyledi

İlaç tedavisinide dr verdiği zaman yazıcağım

Şuanki sacımın resimleriyle konuyu açıyorum hadi hayırlısı

Phoenix

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: hairextrem ektiriyorum
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2016, 16:46:15 »
Kardeş sadece yakın olduğu için bir ekim merkezini tercih etmen yanlış dedik, dinlemedin. Hayırlısı olsun umarım iyi olur

dexter85

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2016, 16:50:09 »
Kardeş sadece yakın olduğu için bir ekim merkezini tercih etmen yanlış dedik, dinlemedin. Hayırlısı olsun umarım iyi olur

Gidip konuştum , hastanenin içinde zaten..EKilen sacları gördüm ettim aklıma yattı ortam hijyenik.
Birde en önemlisi fiyat konusuydu benim için belimi büken oydu..3000-4000 euroları ödeyecek maddi gücüm yoktu.
Hayırlısı olur inşallah,eğer güzel başarılı olursa , başka insanlarada bir kapı açarız.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2016, 18:42:26 Gönderen: İron-Maiden »

BedBahT

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2016, 19:50:39 »
Kardeşim öncelikle hayırlısı olur senin için,
Şunu söylemek istiyorum açık açık, 3-4 Bin TL verip işi riske atıcağına 5-6 Bin TL verip güvenilir ve deneyimli ellerde operasyonumun geçmesini tercih ederdim. 2000-2200 Greft fazla ölçüde değil, sana önerdiğim DR. Zekarya KUL, bütcen açısında yada DR. Alp Aslan

dexter85

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2016, 20:05:02 »
Kardeşim öncelikle hayırlısı olur senin için,
Şunu söylemek istiyorum açık açık, 3-4 Bin TL verip işi riske atıcağına 5-6 Bin TL verip güvenilir ve deneyimli ellerde operasyonumun geçmesini tercih ederdim. 2000-2200 Greft fazla ölçüde değil, sana önerdiğim DR. Zekarya KUL, bütcen açısında yada DR. Alp Aslan
Randevuyu aldım ya..Salı günü ekim var.
Resimleri katıcam...
Gretfti 1 tl den 2000-2200 bin tl ye anlaştım..
Benim anlamadığım benim saca bazıları 5 bin euro dedi bazısı 3 bin euro dedi bazısı 5 bin tl dedi
Bu adamlar yanında araba falan mı hediye ediyor , yada ne bilim özel bi sacmı ekiyor bu fiyatlar arasındaki ucurum neyden kaynaklıyor
Bana eurolu fiyat sölediler mi anında sinirlenip vazgeçiyorum.

Nese anlaştım ben artık dönüş yok, sonuçları hep beraber görüceğiz
Hayırlısı olsun
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2016, 01:57:03 Gönderen: İron-Maiden »

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2016, 23:59:51 »
euroyu duyup kiziyorsun, insallah ekimden sonra euronun gøzunu seveyim keske verseydimde bøyle olmasaydi demesin. bol sans.

Zeyer-34

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2016, 03:28:32 »
slm dexter şuanki mevcut saçlarına göre 2200 greft yeterli olabilir gibi görünüyor fakat mevcut saçların ileriki zamanda seyrekleşip dökülürse bu 2200 greftin yeterli olmayacağını, ileriki durumda para biriktirip 2.bir seans daha yaptırmanı tavsiye ederim

dexter85

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2016, 16:42:24 »
euroyu duyup kiziyorsun, insallah ekimden sonra euronun gøzunu seveyim keske verseydimde bøyle olmasaydi demesin. bol sans.

Yok euroya kızmıyorum , fiyatları yükselten gurbetçilere kızıyorum.Yeterki olsun diye çok uçuk rakamlar veriyorsunuz.
15-20 bin tl yi 2-3 senede kazanıyor burda insanlar ,
Nese bizimki gariban ekimi  , belki güzel olur kısmet

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Şubat 2016, 16:44:40 »
Yahu gurbetçiyle ne alakası var? Sitede bir sürü gurbetçi olmayan Türk var ektiren. Ayrıca gurbetçi ektirmezse elin İngiliz'i Fransız'ı zaten veriyor o parayı. Gurbetçiler olmasa yine o fiyatlar olacaktı.

dexter85

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 08 Şubat 2016, 16:46:36 »
slm dexter şuanki mevcut saçlarına göre 2200 greft yeterli olabilir gibi görünüyor fakat mevcut saçların ileriki zamanda seyrekleşip dökülürse bu 2200 greftin yeterli olmayacağını, ileriki durumda para biriktirip 2.bir seans daha yaptırmanı tavsiye ederim

Yaşım 31 olcak , dökülme bitti , şakaklar açık benim ,bu ekimden sonra kapanır umarım
Parası az diye kimse tavsiye etmiyor ektiriceğim yeri , anlamadım bu işleri
Çok para verince garantimi oluyor
Belkide haklılardır arkadaşlar ben yeniyim bu işlerde
Hep beraber görüceğiz atarım yarın resimleri

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Şubat 2016, 16:53:38 »
Olay paranın az olması değil. Hiç bilinmedik ve daha önce ekimine şahit olmadığımız bir yer olması. Yoksa forumda bir sürü kişi var uygun fiyata ektiren. Bu yüzden insanlar ister istemez temkinli yaklaşıyor.

Tangal57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Şubat 2016, 19:43:05 »
Yok euroya kızmıyorum , fiyatları yükselten gurbetçilere kızıyorum.Yeterki olsun diye çok uçuk rakamlar veriyorsunuz.
15-20 bin tl yi 2-3 senede kazanıyor burda insanlar ,
Nese bizimki gariban ekimi  , belki güzel olur kısmet

Biz gurbetcilerde seni cok seviyorduk :) git hlc nin kapisinin onune bakalim girip cikan kac gurbetci sayabilirsin. anca hanslari sayarsin orda. korayin kapisindada mariolari. adamlarin hastalari yuzde doksani yabanci.

Norvecli senin iyiligin icin yazdi. parayi birak donor gittiginde ali agaoglu bile ekim yaptiramaz istesede. kusura bakma ama uygun fiyata ekim yapan doktorlarin onca ornegi var bu sitede ve sen gidip hic ornegini gormedigin bir doktora ektireceksin. neyse donor senin karar senin insallah pisman olmazsin.

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2016, 21:28:03 »
tangal millete iyilikte yaramiyorki. cayir cayir bagiriyor millet burda . surda ektirdim pismanim burda yaptirdim pismanim diye. tanimadiginiz etmediginiz doktorun yanina gitmeyin. paraniz yoksa biriktirin temiz bi yere gidin. isini laikiyle yapan doktor tabiki hakkini alacak. bizde enayi degiliz herhalde. bizde biliyoruz 2000tlye sac ekmeyi. valla abi senin icin diyoruz yoksa bana hava hos. kafa senin para senin

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Şubat 2016, 17:19:54 »
hayirli olsun abi. maddi durum yok diyorsun proscar yerine prope pecia kullaniyorsun  ;D

dexter85

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 09 Şubat 2016, 17:26:58 »
Benim kızdığım noktayı size tam anlatamadım
ŞUna kızmıştım ben saçıma gerekli olan greft sayısı belli 2100-2200 greft
Merkezlere gidiyorum bana 4000-5000 greft lazımmış gibi fiyat veriyorlar birde euro üstünden hesaplıyorlar
10 bin 15 bin tl ye denk geliyor.Buna kızmıştım.Beni tamamen sacı olmayanla bir tutuyor.İndirim bile yapmıyorlardı.Sinirden
size yanlış davrandım galiba kusura bakmayın
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2016, 18:06:15 Gönderen: İron-Maiden »

Facebook Twitter Instagram