Gönderen Konu: Bayramdan sonra 4. Gün saç ektiriyorum  (Okunma sayısı 217 defa)

yunusemreerdogano

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bayramdan sonra 4. Gün saç ektiriyorum
« : 19 Nisan 2023, 05:04:23 »
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır sayfayı takip ediyorum ancak bir konu açmak ya da bir konuya yorum yapmak için cesaret bulup ilk kez girişim yapıyorum. Kendime bile itiraf edemediğim benim ki dökülmez diyip kabullenmediğim süreci sonunda kabullendim ve ekim yaptırmaya karar verdim. Akl klinikte 27 nisan da ekim randevum var. Yaglı ve ince telli bir saç yapım var ancak donör bölgem cok sık ve kalın. Erkek tipi şakak üstü dökülmem mevcut. Bugüne kadar hic bir takviye ya da vitamin kullanmadım. Şampuanım dahi yok. İnanılmaz pimpirikli ve en ufak şeyi kafaya takan bir insanım. Tavsiyelerinizi alabilirsem bir nebze cesaret ve rahatlama bulacağım. Şimdiden tanıştığıma memnun oldum, çok teşekkür ederim.

Trevor

• Hero Member
Ynt: Bayramdan sonra 4. Gün saç ektiriyorum
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2023, 20:43:14 »
Önce kafan rahat olacak kardeşim  :) karar verdiğin klinik başarılı bir merkez umarım senin ekiminide güzelce yaparlar .Senin ekim öncesi ve sonrası yapacağın tek şey medikal tedaviler ile ilgili bilgi sahibi olmak ve kendine uygun olan tedavileri uygulamak.Bunların dışında şampuan vs çoğu detay olarak kalan şeyler .Klinik zaten sana ekimden sonra uygun bir şampuan tavsiye edecektir buna ilaveten haftada bir konazol şampuan kullanmak saç derindeki yağlanmayı giderecek ve dht bloker etkisi ile saç derini biraz daha sağlıklı hale getirecektir .Medikal tedaviler ile ilgilide forumun tedavi bölümünü araştırmanı tavsiye ederim.

Sanslıkel34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bayramdan sonra 4. Gün saç ektiriyorum
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2023, 22:13:58 »
hayırlı oslun akl iyi tercih

Facebook Twitter Instagram