Gönderen Konu: Yaş 20 YARDİM.!GORUSLERİNİZ BENİM İÇİN ONEMLİ.  (Okunma sayısı 1838 defa)

hayatbirgünbizedegüler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
20 yaşındayim Alnim çocukluktan beri baya açık dökülmeden dolayı okadar açılmadı yani seneye polis olmayı düşünüyorum olursam şayet saçlarımı ektirmek istiyorum bazı dengesiz insanların kel olmuşsun deyip alay etmesinden bıktım. Saclarimi aşırı fön çekerek döktüm. Şuan öyle fazla döküldüğü yok olması gereken kadar. Saclarimi çok erkenden yitirdim. 21 yaşında ektirmeyi düşünüyorum ektirdikden sonra bir kaç sene 3 numarayla gezmeyi düşünüyorum erken ektirecegim için görüşlerininiz benim için önemli.
ANKARADA BU SACİ DUZGUN EKECEK BİRİNİ TAVSİYE EDERMİSİNİZ?
KAC GREFT YETERLİ OLUR?

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yaş 20 YARDİM.!GORUSLERİNİZ BENİM İÇİN ONEMLİ.
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2018, 13:23:41 »
20 yaşındayim Alnim çocukluktan beri baya açık dökülmeden dolayı okadar açılmadı yani seneye polis olmayı düşünüyorum olursam şayet saçlarımı ektirmek istiyorum bazı dengesiz insanların kel olmuşsun deyip alay etmesinden bıktım. Saclarimi aşırı fön çekerek döktüm. Şuan öyle fazla döküldüğü yok olması gereken kadar. Saclarimi çok erkenden yitirdim. 21 yaşında ektirmeyi düşünüyorum ektirdikden sonra bir kaç sene 3 numarayla gezmeyi düşünüyorum erken ektirecegim için görüşlerininiz benim için önemli.
KAC GREFT YETERLİ OLUR?
aynı yaştayız ve sac dökülme tipimiz benzer. Sırf bu dengesizler yüzünden 2 yıldır memlekete gidemiyorum. Sayfada daha bilgili arkadaşlar var kısa zamanda döneceklerdir. Keşke erken yaşta bu aac sorunu hiç olmasa
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

hayatbirgünbizedegüler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2018, 02:44:28 »
Evet aynen öyle kardeşim.

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2018, 07:59:57 »
KAC GREFT YETERLİ OLUR?
Merhaba
Yaşamış olduğunuz mahalle baskısını malesef ülkemizde bu sıkıntıya sahip birçok arkadaşımız çekmiştir veya halen çekiyordur.
Malesef bilinçsiz kullanılan saç bakım ürünleri veya malzemelerin kullanımı saç dökülmesini erken yaşta tetikleyerek ilerleyen yaşlarda olması gereken saç kaybını hızlandırarak çok genç yaşlarda olmasını sağlamaktadır.
Bu sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz tabiki. Ekim için yaşınızın çok genç olması bir dezavantajdır. Saç ekimi için en erken 26 yaş tavsiye edilmektedir.
Bölümümüzde "saç ekimi ne zaman yapılmalı" isimli konuyu inceleyebilirsiniz.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4325.0

Saç ekimine uygun olup olmadığınıza herhangi bir ekim uzmanı dr ye giderek konsültasyon yaptırıp öğrenmenizi tavsiye ederim.
Saç dökülmenizin nedenlerini araştırmak ve evresini öğrenmek saç ekimine uygunluğunuzu anlamanız bakımından önemlidir.
Unutmayınız ki acele yapılacak bir ekim (bu psikolojiden bir an önce kurtulmak için) ilerde size daha büyük sıkıntılar çıkarabilir.
Ankara da bulunan değerli bir çok ekim uzmanı mevcuttur.
Bu dr ler hakkıda daha çok bilgiye ihtiyacınız olursa sitemizde "Ara" butonu ile ilgili yere Ankara yazıp arama yapmanızı tavsiye ederim.
Selamlar...

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2018, 00:29:20 »
Agresif bir saç dökülmesi süreci içerisindesin bu dönemde saç ektirirsen sonucunda pek mutlu olmazsın.bir iki sene kadar bekle bence.

Facebook Twitter Instagram