Gönderen Konu: saç ekimi yaptırmak istiyorum görüşleriniz önemli  (Okunma sayısı 393 defa)

eras269

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhablar 6-7 yıl önce esteworld de saç ekimi yaptırtım ama tabiri caiz ise doğru ekim yapmadıkları için şuan baya açılma var hakan doğanayın kliniği ile görüştüm onlar saçtan 1500 sakaldan 1000 greft alabileceklerini ama bölgeyi kapanmayacağını belirttiler dr.terziler ile bugün görüştüm ilk etapta kök hücre tedavisi önerdiler ve görüşmeye çağırdılar dr terziler robotik dhı denilen bir yöntem ile de ekebiliyormuş her ikiside kalem kullanıyor ekerken galiba sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?, hangi doktoru önerirsiniz ? fotoları aşağıya bırakıyorum.

Alpha

• Hero Member
Ynt: saç ekimi yaptırmak istiyorum görüşleriniz önemli
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2023, 15:21:06 »
Robotik cerrahi biraz demode oldu kimse artık pek kullanmıyor günümüzde ayrıca robot sadece donörden greft almak için kullanılıyor ekim aşaması ise gene bildiğin dhi yöntemi .Bana kalırsa önceki ekiminiz başarısız olduğu için gene aynı yerde ekim yaptırmayınız.İyi bir sonuç almak için donör bölgeniz ve saç tipiniz müsait bunun için çok iyi araştırıp karar veriniz.

eras269

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2023, 15:23:46 »
asla aynı yere gitmem bir daha hocam peki siz nereyi önerirsiniz hocam hakan doğanayın asistanlarından birine fotoları atmıştım saçtan 1500 greft sakaldan 1000 greft alabiliriz dedi bunun yeterli olmayacağını belirtti bencede öyle ama birebir muayene gitmedim acaba birebir görüşsem daha fazla ekim yapılabilme sonucu çıkar mı

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2023, 23:29:53 »
Öncelikle ahmet tosun ,asuman hair ,medeks ,akl gibi yerlere bak hocam .Forumda bol bol konuları var bu merkezlerin detaylı olarak incele ,geniş açıklıklarda güzel sonuçları var bu merkezlerin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2023, 01:49:42 »
sa.alşrını güçlendirmelisin kafanda homojen genel bir seyrelme mevcut genetik dökülmen şiddetli
önce ön ve orta saç ekimi 1 sene sonra tepe ekimi

genel seyrelme oldugu için dht çok güçlü ekilen saçların gelişimi yavaşlar ya da  engellenir bir miktar o yüzden stamil sağlıklı hale getirmek için finasterid i bir araştır ya da doktora danış
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram