Gönderen Konu: Ortalama kaç greft beni tatmin eder? Bütçe planlamam için görüşleriniz önemli!  (Okunma sayısı 1631 defa)

dr.ford

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yaşım 24.Bir aya kadar ekim düşünüyorum. Sıklaştırma için ortalama kaç greft gerekli tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok müteşekkir olurum. Ailemi bütçe konusunda ikna için greft sayısı önemli.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok geçmiş olsun

Mümkünse  enseden net bir foto alabilir miyiz?

dr.ford

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ederim. Buyurun hocam ense bu şekilde.

Dr.Foreman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ense gayet sık görünüyor . Bu saça güzel bir ekimle çok hoş sonuç alınabilir diye düşünüyorum hocam :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
4000 greft ile sık bir saç olur
Global Moderator

dr.ford

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
çok teşekkür ederim vakit ayırıp değerlendirme yaptığınız için. peki sıklaştırmada hangi ekim merkezini önerirsiniz? uzun süredir takip ediyorum tabi ki aklımda birkaç yer var ama siz gibi tecrübeli kişilerin görüşleri de çok önemli bu süreçte benim için nasrettin hocanın benim halimden ancak damdan düşen anlar hesabı sizin görüşleriniz önemli benim için.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
 Aileni greft konusunda  ikna etmen hayal gibi bişi
Yanlış anlama ama yalanci duruma düşersin

Çünkü her doktorun greft başına ücreti  farklıdır

Hangi doktor  1 grefti kaç TL  ekiyor
Önce bu bilgiyi ailenin bilmesi  lazim
 Ona göre falan doktor bu kadar greft ekecek fiyatı bu gibi baya karışık bi durum olabilir

Bütçeniz burada devreye giriyor
Yani ne kadar greft lazım degil
Ne kadar bütçe var
Ona göre doktor tavsiyesinde bulunabiliyor.

Kimi doktorlar 4bin grefti 5bin TL
Kimi doktorlar 4bin grefti 10bin TL
Kimi doktorlar 4bin grefti......vs 70bin TL ya kadar  çıkar ki dahada fazla

Burada iş sende bitiyor çok kaliteli bir saçım olsun 5bin greft ektiririm dersen 70bin TL  feda etmen lazım

Bunu ailene söyleyebilir misin?

dr.ford

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
aynen hocam dediğin şeylerin farkındayım haklısınız. ama maalesef üçüncü dediğiniz seçenek bu forumdakilerin çoğunu aşıyo keşke herkesin imkanı olsada o seçeneği seçse sanırım hangi ekim merkezinden bahsediyoruz herkes biliyo  :) ilk seçenekten yürüyerek ailemi ikna edicem sanırım şimdilik tek yol o. sıklaştırma da gayet güzel sonuçlar alan kişiler var forumda tek temennim onlar gibi olmak .onun için kısıtlı bütçeyle iyi olan bi ekim merkezi arıyorum. sadece ben değil tabi herkes öyle bi yer arıyor  :) durum böyle olunca da yani kısıtlı bütcen oluncada siz gibi değerli abilerin ve kardeşlerin görüşleri yol göstermeleri önemli bi hal alıyo. yoksa elimde 60-70 bin olsa gidilecek yer belli ama maalesef o konumda değiliz :)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
aynen hocam dediğin şeylerin farkındayım haklısınız. ama maalesef üçüncü dediğiniz seçenek bu forumdakilerin çoğunu aşıyo keşke herkesin imkanı olsada o seçeneği seçse sanırım hangi ekim merkezinden bahsediyoruz herkes biliyo  :) ilk seçenekten yürüyerek ailemi ikna edicem sanırım şimdilik tek yol o. sıklaştırma da gayet güzel sonuçlar alan kişiler var forumda tek temennim onlar gibi olmak .onun için kısıtlı bütçeyle iyi olan bi ekim merkezi arıyorum. sadece ben değil tabi herkes öyle bi yer arıyor  :) durum böyle olunca da yani kısıtlı bütcen oluncada siz gibi değerli abilerin ve kardeşlerin görüşleri yol göstermeleri önemli bi hal alıyo. yoksa elimde 60-70 bin olsa gidilecek yer belli ama maalesef o konumda değiliz :)

O zaman

İlhan serdaroglu
Hasan akıl
Hakan Doğanay ekibi
Zekeriya kul
Jale şenyurt

Ekim sonuçlarını inceleyebilirsin

Allah başka dert vermesin

dr.ford

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
çok teşekkür ederim hocam. Amin cümlemize

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
dinodin11 'in yazdığı kişiler arasında bence hakan doğanay ekibi başı çekiyor :)

Tüm hepsinin ekimlerini incele bence hayırlısı olsun şimdiden .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
maddi durumuna göre degerlendirirsin karar verıceggın yeri
Global Moderator

dr.ford

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hepinize teşekkür ederim. Bu sayılan yerlerden birini dediğiniz gibi bütçeme göre seçeceğim. Umarım nokta atışı yapabilirim. Herkese bol saçlı günler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Heryerı araştır sadece sayılan yerleri degil:)
Global Moderator

dr.ford

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tamamdır üstad. Öyle yapıyorum araştırma içerisindeyim heryeri  :)

Facebook Twitter Instagram