Gönderen Konu: İNDİRİM KODU (Xpecia vs.)  (Okunma sayısı 1794 defa)

Noxiouse

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İNDİRİM KODU (Xpecia vs.)
« : 06 Haziran 2018, 11:36:13 »
Merhaba arkadaşlar.Xpecia ve minoxil vb saç ürünleri  biotin şampuan vb ürünleri için indirim kodu geldi.paylaşmak istedim.ihtiyacı olan arkadaslarım yararlansınlar.tesekkürler.
Bayram indirimi erken basladi!
Tum urunlerde kullanabileceginiz,10Haziran Saat 23:00'a kadar gecerli %15lik indirim biletiniz: 062018 
www.BotanikEcza.Com

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ynt: İNDİRİM KODU (Xpecia vs.)
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2018, 12:56:33 »
Merhaba arkadaşlar.Xpecia ve minoxil vb saç ürünleri  biotin şampuan vb ürünleri için indirim kodu geldi.paylaşmak istedim.ihtiyacı olan arkadaslarım yararlansınlar.tesekkürler.
Bayram indirimi erken basladi!
Tum urunlerde kullanabileceginiz,10Haziran Saat 23:00'a kadar gecerli %15lik indirim biletiniz: 062018 
www.BotanikEcza.Com

sabah banada geldi :) revita şampuan alayım bari stokta bulunsun diye girdim sanırım benden önce davranmışlar stok bitmiş :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2018, 13:26:50 »
Güzel bi düşünce yararlanıcak arkadaş varsa kod ile indirimli alabiliyor teşekürler. Başka ihtıyacı olmayan arkadaşlar varsa bu sekılde alısveriş yapıp indirim kodu alan burda paylaşabilir ihtıyacı olan arkadaşlarımızda yararlanır
Global Moderator

Noxiouse

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2018, 15:33:39 »
Alışveriş yapmadan önce stokta varmı diye aramanız isabetli olur.bazen stokta kalmayan ürünler sistemde var gibi gözükebiliyor.iade sorunu yok ama boşuna zaman kaybı olabiliyor.

Facebook Twitter Instagram