Gönderen Konu: 20 Yaşında saç ekimi mantıklı mı? yorumlarsanız çok sevinirim.  (Okunma sayısı 9222 defa)

alienathena

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
evet abi 1-2 önce saçım bu kadar kötü değildi döküldükçe yandaki saçları açığı kapatsın diye açıklığı kapattım. şimdi istesem dahi açamıyorum o kadar kötü duruyorki.

1 yıl Finansterid ve diğer ilaçları kullanmayı düşünüyorum gelecek yaz için de saç ekim daha mantıklı olabilir diye düşünüyorum.

Genetik döküldü diyosun abi sen yaptın şuan nasıl durumun ve yaşın kaç, yorum içinde sağol.

Sen benden 17 yaş küçüksün oyüzden bekle diyorum. Dökülme  bu hızla giderse 5 sene sonra ailendeki veya akrabalarındaki gibi  bir durum yaşıyacaksın.genetikse  vardır sizinkilerdede. Hani bir ata sözü vardı ya, Perşembenin gelişi çarşambadan belli olurmuş diye bu  öyle bir durum.

Ben  37 yaşındayım 5 sene senin gibi saç uzattım.  Çare olmadı. En sonunda yaşımın geçtiğini artık dökülenin döküldüğünü düşünerek ekime karar verdim.

Allaha Şükür  bir sıkıntı yok saç ekimi  sadece sabır işi. Saçların çıkmasını bekliyorum.

bana kalırsa bekle derim en az  iki üç sene beklerde sonra  ektirirsen 26-27 yaşında  10 numara olursun kardeşim.oda seni 45 yaşına kadar götürür.

Anladım abi işte bu kadar erken yaşta dökülmeseydi beklerdim 3 sene falan ama okul olunca saç yüzünden gidesim dahi gelmiyor ve gitmiyorum bazı zamanlar zaten dışarı çıkarken rüzgar olmaması için dua ederek çıkmamız da ayrı bi gülünç :)

kısacası psikolojim falan çok kötü en fazla 1 sene bekleyip o sürede ilaç kullanıp ve para biriktirip iyi birşeyler olabilir diye düşünüyorum

bu arada babamın saç yok ama dayımın ve amcamın önleri gidik sadece
güzel haber dostum zaten sac dokulmesi anneden gelir.insallah sadece frontal bolgede kayip veririsin

İnşallah abi sağol yorumun için

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynı durumdayız aynı psikolojk sıkıntılar yaş da yakın 23 yaşındayım bende ve yakın zamanda ekim düşünüyorum.Ama şöyle söyleyeyim çok iyi araştır ben 1 senedir bu sitedeyim bazen evet bu hoca çok iyi diyip öbür gün başka bir sonuçta kötü geldiği oldu.Umutlanıp beklediğim ekim sonuçlarının gelmediği güncellenmediği oldu ama ben hep kafama yakın bir isimle gittim gerek bütçeye bağlı gerek planlamaya bağlı olarak.Yani sana önerim 1 sene falan araştır bu süreçtede saçları öne toplayıp saç spreyi sıkarak gezebilirsin yani ben öyle yapıyorum eğer sprey diye bir şey olmasa heralde çoktan ektirmiştim :).Erken yaşta ekilmez denilmesinin en büyük sebebi de dökülmeler devam edebileceği için tekrar ekim sıkıntısı ve para sıkıntısı çekilmemesi ama benim kendi düşüncem şimdi ektiririm gerekirse 5 sene sonra tekrar ektiririm yeterki bu yaşlarda beni biraz götürsün hatta belki ilerde iş aile derken unuturum bile.Neyse çok uzattım dediğim gibi iyi araştır mantıklı hareket et kendini ve paranı doğru yerlere emanet et bu iş olur canını sıkma :)

birazgencbirazkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekim mantıklı mı bilemem ama kafaya çok takma başkan onu demeye geldim benim yaşımda 19 saçlar aynı senin gibi fark yok

alienathena

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Aynı durumdayız aynı psikolojk sıkıntılar yaş da yakın 23 yaşındayım bende ve yakın zamanda ekim düşünüyorum.Ama şöyle söyleyeyim çok iyi araştır ben 1 senedir bu sitedeyim bazen evet bu hoca çok iyi diyip öbür gün başka bir sonuçta kötü geldiği oldu.Umutlanıp beklediğim ekim sonuçlarının gelmediği güncellenmediği oldu ama ben hep kafama yakın bir isimle gittim gerek bütçeye bağlı gerek planlamaya bağlı olarak.Yani sana önerim 1 sene falan araştır bu süreçtede saçları öne toplayıp saç spreyi sıkarak gezebilirsin yani ben öyle yapıyorum eğer sprey diye bir şey olmasa heralde çoktan ektirmiştim :).Erken yaşta ekilmez denilmesinin en büyük sebebi de dökülmeler devam edebileceği için tekrar ekim sıkıntısı ve para sıkıntısı çekilmemesi ama benim kendi düşüncem şimdi ektiririm gerekirse 5 sene sonra tekrar ektiririm yeterki bu yaşlarda beni biraz götürsün hatta belki ilerde iş aile derken unuturum bile.Neyse çok uzattım dediğim gibi iyi araştır mantıklı hareket et kendini ve paranı doğru yerlere emanet et bu iş olur canını sıkma :)

aynen abi 1 sene göz gezdirecem tavsiyeler alıcam ondan sonra birşeyler yapmaya çalışacam. dediğin gibi şu yaşta saç düzelsin gerekirse 4-5 yıl sonra tekrar ekim yaptırırım. çok zor şu yaşlar

alienathena

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekim mantıklı mı bilemem ama kafaya çok takma başkan onu demeye geldim benim yaşımda 19 saçlar aynı senin gibi fark yok

Nasıl takmıyım kardeşim evden dışarı çıkamıyosun insanlar konusurken yüzüne değilde saçına bakması zor ya.

Sen ne yapmayı düşünüyosun?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bekle sen abi nasihatı dinle... kel olacaksın:) hayat daha çok uzun, acele etme saç her yaşta lazım, İnan ilerleyen yaşlarda dahada kazım olacak..

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Nasıl takmıyım kardeşim evden dışarı çıkamıyosun insanlar konusurken yüzüne değilde saçına bakması zor ya.

Sen ne yapmayı düşünüyosun?

Kesinlikle saç ekmeden rahat edemezsiniz.

Cok araştırma yapıp en kısa zamanda ekiminizi  yapmanız lazım
 3500 greft  ile   ilk ekim dahi  tatmin eder sizi

Baktınız ilerde var şimdi var olanlar  dökülse  bile 3500  greftlik  bir ekim saha yaparsınız

Donur  bölgeniz sağlıklı
Ama onu korumanız  lazım

Allah şifalar  versin
Hayırlı  bayramlar olsun

Facebook Twitter Instagram