Gönderen Konu: Saç Ekimi Sonrası Kullanılabilecek Cinsel Yan Etkisi Olmayan İlaç Var Mı ?  (Okunma sayısı 4981 defa)

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonrası çeşitli ilaçlar kullanılıyor. Finasterid içerikli ilaçlara yani DHT baskılayan ilaçlarına pek sıcak bakamadım. Xpecia içinse cinsel zararı vardır yazan siteler de var yoktur diyen siteler de var. Bu konuda net bilgi verebilecek olan var mı? Saç ekimi sonrası Cinsel yan etkisi olmayan hangi ilaçlar vardır kullanılabilir ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kişiden kişiye degişir bu ilaçların etkılerı kullanmadan net sekılde anlayamassın her bunye farklı her ınsan farklı

kımını etkıler kımını etkılemez kımıne fayda sağlar kımıne sağlamaz oyuzden ona su olmus buna bu olmus yerıne kullanırsın sorun gorursen kesersın durum bu şekilde işliyor.
Global Moderator

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eyvallah hintell hocam

deviantart90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
6 ay minoxil kullanacağım, xpecia 3 ay boyunca sabah ve akşam 2 tablet olarak içtim. 4. ay sadece sabah kahvaltısı sonrası 1 tablet içiyorum. Xpecia'nın cinselliğime yönelik veya meni, sperm azalmasına sebep olacak bir olay yaratmadı.
Aksine sperm fazlalığı bile olabiliyor bazen. Yani Xpecia'nın cinselliği azalttığı yönde bir olayı yok gibi. İçerdiği saw palmetto çok yararlı bir besin zaten.
Ben de sizin gibi endişeliydim ama problem yaşamadım, ki kullanmadığım ve etki almadığım bir şeyi asla kimseye önermem.

yorgunadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Eski bir konuymuş ama görünce dikkatimi çekti. Minoxil'i 2 sene kullanmış birisi olarak net bir şekilde şunu söyleyebilirim ki BANA GÖRE faydasızdır. haa, kıl çıkarmıyor mu? çıkarıyor. ama kafada değil, omuzlarda.... ayrıca göğüs büyümesine sebep oluyor. Bana kalırsa taksitle her ay 50-60 tl verip toplamda bir saç ekimi fiyatı kadar para harcamaktansa saç dökülmesi sıkıntılı bir evreye vardığında saç ektirmek en iyisi..
bu arada minoxil için cinsel yönden zararı olan yerli ve yabancı siteler mevcut. bu aslında derin bir konu, uzmanların daha net cevap verebileceği bir şey ama arkadaşların da dediği gibi kişiden kişiye değişiyor demek daha doğru olacaktır.

Kaladze28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxil hormonal bir ilaç değildir.Vazifesi sadece damarları genişletmektir.Göğüslerde ve hassasiyet yapması mümkün değildir.Anlattığın yan etkiler dht blockerlarda yani finaserid veya dutaseridte olur..Ya da doğum konrol hapı kullananan erkekte genelde saç dökülmesi için diana 35 kullananlarda veya andracur kullananlarda yan etki olarak görülür.Minoxilin göğüste büyüme yapması tıbben imkansızdır.Temas ettiği yerde kıllanma yapması losyonun doğasında vardır...Kulaktayanıltmayalımlerle arkadaşı yanıltmayalım..Yan etkisi sıfır olan ve saça süper etki edecek ilaç yok maalesef.Belki senin bünyende sıfır yan etki yapar belli olmaz ama bunun garantisi yok..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç dokulmesi cinsellık ile alakalı olduğu için erkekte zor :)
Global Moderator

yorgunadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
dediğim gibi; belki de kişiden kişiye değişiyordur etkileri. bilemem ama kendi görüşüm minoxil'in pek fazla işe yaramadığı. ama tabi ki çok memnun kalanlar da olabilir.

ya bu arada yorumları okuyunca aklıma geldi alakasız bir şekilde; belki forumda konuşulmuştur ama ben sorayım yine de. Bi ara Kelopecia diye bir şeyden bahsediliyordu; işte sünnet derisinden yapılıyor falan filan diye. sonradan sanırım Kelopecia  ismiyle değil de farklı bir isimle piyasaya sürülmüş. var mı deneyen ya da bununla ilgili olumlu olumsuz dönüt duyan?

Facebook Twitter Instagram