Gönderen Konu: dermarolleri hangi sprey veya krem ile kullanmaliyim  (Okunma sayısı 2515 defa)

Berkk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: dermarolleri hangi sprey veya krem ile kullanmaliyim
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2018, 14:02:49 »
Normalde dermatoller’ın yanına minoxil veye minoxidil içerikli herhangi bir bakım serumunu öneriyorlar ama ben ducrayın bir ürününü kullanıyorum şuan-dermaroller kullanmadan- ve dermaroller almayı da düşünüyorum. Bir buçuk ay oldu hemen hemen ve minoxilden daha etkili sanırım. Bir doktora danışmanı tavsiye ederim ama ducrayin saç bakım serumunu da doktpruna sorabilirsin gayet güzel ve sonuç veren ilaçlardan biri.

drejan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2018, 01:15:01 »
Yan etkisi varmi ducrayn in minoxsil yan etkisi oldugu icin kullanmak istemiyorum benim aradigim yan etkisi olmayan dermarollere arti etkisi olacak sprey krem tarzi bisey

Otantikbiri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2018, 08:39:52 »
Yan etkisi varmi ducrayn in minoxsil yan etkisi oldugu icin kullanmak istemiyorum benim aradigim yan etkisi olmayan dermarollere arti etkisi olacak sprey krem tarzi bisey

İstediğiniz gibi bir ürün buldunuz mu hocam?

drejan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2018, 03:12:47 »
En etkilisi minoxsil baya arastirdim ama onun da yan etkisi var malum bi kac dogal karisim gordum baska formlarda deneyip gorcez

uur

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2018, 18:02:27 »
dermaroller sonrası direk minoxil kullanımının çok zararlı olacagını söyleyenler var.açılan gözenekler vasıtasıyla ilaç direk kana karışıcağı için kalp problemine yol açabilirmiş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2018, 19:20:02 »
dermaroller sonrası direk minoxil kullanımının çok zararlı olacagını söyleyenler var.açılan gözenekler vasıtasıyla ilaç direk kana karışıcağı için kalp problemine yol açabilirmiş.

Normalde de tansıyon ilacı olduğu için kalp çarpıntısı yapabiliyor zaten
Global Moderator

Ghost89

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Aralık 2018, 19:34:52 »
ben 1.0mm dermastamp kullanıyorum, haftada 1 yapmaya başladım. hoş bunu ta 1.5 sene önce almıştım daha yeni yeni düzenli kullanmaya başladım. eskiden cok az kullandım

ilk aldıgımda dermatampdan hemen sonra yağ karışımı sürmüştüm ama birdahaki yapışlarımda hiçbirşey sürmedim sadece dermastamp yapıyorum okadar

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2024, 22:09:43 »
ben 1.0mm dermastamp kullanıyorum, haftada 1 yapmaya başladım. hoş bunu ta 1.5 sene önce almıştım daha yeni yeni düzenli kullanmaya başladım. eskiden cok az kullandım

ilk aldıgımda dermatampdan hemen sonra yağ karışımı sürmüştüm ama birdahaki yapışlarımda hiçbirşey sürmedim sadece dermastamp yapıyorum okadar

Bunu ben de dusunuyorum. haftada bir 1.0 demastamp. Bir faydasini gordun mu? Ilacsiz kulandin demi?

Sınmotto

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 23 Ocak 2024, 18:36:19 »
Normalde dermatoller’ın yanına minoxil veye minoxidil içerikli herhangi bir bakım serumunu öneriyorlar ama ben ducrayın bir ürününü kullanıyorum şuan-dermaroller kullanmadan- ve dermaroller almayı da düşünüyorum. Bir buçuk ay oldu hemen hemen ve minoxilden daha etkili sanırım. Bir doktora danışmanı tavsiye ederim ama ducrayin saç bakım serumunu da doktpruna sorabilirsin gayet güzel ve sonuç veren ilaçlardan biri.

Durcayın hangi spreyini kullanıyorsun hoca. Bide ne kadar etkili

Facebook Twitter Instagram