Gönderen Konu: Estemylife hasan akıl nasıldır ?  (Okunma sayısı 1526 defa)

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife hasan akıl nasıldır ?
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2018, 18:23:46 »
İğnesiz anestezi diye bir teknik yok dostum. İğnesizden kasıt önce sprey sıkıyor sonra iğne vuruyor. Ha işe yarıyor mu, hiç sanmam. Sırf buna sebep bir yer tercih edilmemeli. Ekimleri nasıl onu bilmiyorum.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2018, 18:31:16 »
Yok dostum yeni bir cihaz var internette görebilirsin basınçlı anestezi

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2018, 22:54:57 »
Merhaba arkadaşlar burada ekim yaptıran var mı bir günde 20 kişiye ekim yapıyorlarmiş. 20 ekip var yani . Hasan hoca gelip sadece kanalları aciyormus . Ne dersiniz iğnesiz anestezi olduğu için buraya mı gitsem

Günde 20 ekim olayı uydurmadır büyük ihtimalle ama hasan akıl çok tuttu tercih edebilirsin bence forumda ektirenlerin geneli memnun ,benimde seçeneklerim arasında.
Senin konun varmı kardeşim açıklığın nasıldı?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2018, 01:10:19 »
Merhaba arkadaşlar burada ekim yaptıran var mı bir günde 20 kişiye ekim yapıyorlarmiş. 20 ekip var yani . Hasan hoca gelip sadece kanalları aciyormus . Ne dersiniz iğnesiz anestezi olduğu için buraya mı gitsem

İğnesiz anestezi yok, basınçlı püskürtme ile acısız  ön anestezi yapılıyor, uyusan bölgelere sonrasında anestezi iğneleri vuruşuyor. Acı anlamında fayda sağlayacağı kesin ama ben sadece  bu sebeple bir ekim merkezinin tercih sebebi olmasını doğru bulmuyorum. Gerekirse acısın “beni öldürmeyen her acı güçlendirir “ misali vur gitsin, yeterki sac çıksın. Operasyon çok dert değil önemli olan sonrası

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2018, 10:27:58 »
Günlük 20 kişi kesin dostum 20 ekim odası var. Şu kadar oda boş dedi su gün için ..Hasan hoca kanalları açıyor dedi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2018, 14:51:26 »
Anesteziye çok takılma dostum herkesin fisiksel yapısı farklı abartı bişey değil acısı boşuna kafanıza takıp dert ediyorsunuz.
Global Moderator

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2018, 09:17:36 »
Fabrika mı kurmuşlar ya 20 oda nedir???

emvey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2018, 12:22:16 »
Görüşmeye gittiğimde Hasan Akıl ile görüşmedim, çok yoğundu.Ayak üstü sohbet etme imkanımız oldu çok kısa.Abisi Bülent ilgilendi, tam bir satıcı.Gittigimden daha negatif duygularla ayrıldım.Hasan Akıl ile doğrudan görüşebilseydim daha farklı olabilirdi.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2018, 12:57:55 »
Valla kardeşim.abisine veya Hasan'a takılmamak lazım adamlar en azından birşey olduğu zaman şikayet edip hakkınızi alabilirsiniz. Sertifika vs veriyorlar onu delil olarak kullanabilirsiniz. Onun dışında burun estetiği falan vs yapıyorlar ondan kalabalık. Sadece husursuz olduğum tek konu odaya gelip sesssiz işaretlerle çalışan arkadaşlara birşey söylemeleri . Herhalde greft konusu veya başka bir konu da veya bilmediğimiz bir konu da birşeyler söylüyorlar . Dostum saç ekiminde şunu gördüm merdiven altı yerleride gördüm . Sağlıkla alakası olmayan insanların bu işi yaptığını da gördüm. Hatta şehir şehir gezip evlerde ekim yapanı da duydum . Aslında herkesin yaptığı aynı şey arkadan dokuyu alıp ölmeden öne ekmek . Daha öncede bahsetmiştim 2000 TL ye ektirip saçları çok güzel çıkan da var . 10 bin verip kötü ekim olanda var . O an eken kişilerin psikolojileri çok önemli .benim gördüğüm hisar da çalışan personel ektiren kişiden daha istekli ve çalışkan . Tek olumlu tarafı bu . Hasan'a Mehmet e takılmamak lazım .

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Eylül 2018, 17:10:53 »
Valla kardeşim.abisine veya Hasan'a takılmamak lazım adamlar en azından birşey olduğu zaman şikayet edip hakkınızi alabilirsiniz. Sertifika vs veriyorlar onu delil olarak kullanabilirsiniz. Onun dışında burun estetiği falan vs yapıyorlar ondan kalabalık. Sadece husursuz olduğum tek konu odaya gelip sesssiz işaretlerle çalışan arkadaşlara birşey söylemeleri . Herhalde greft konusu veya başka bir konu da veya bilmediğimiz bir konu da birşeyler söylüyorlar . Dostum saç ekiminde şunu gördüm merdiven altı yerleride gördüm . Sağlıkla alakası olmayan insanların bu işi yaptığını da gördüm. Hatta şehir şehir gezip evlerde ekim yapanı da duydum . Aslında herkesin yaptığı aynı şey arkadan dokuyu alıp ölmeden öne ekmek . Daha öncede bahsetmiştim 2000 TL ye ektirip saçları çok güzel çıkan da var . 10 bin verip kötü ekim olanda var . O an eken kişilerin psikolojileri çok önemli .benim gördüğüm hisar da çalışan personel ektiren kişiden daha istekli ve çalışkan . Tek olumlu tarafı bu . Hasan'a Mehmet e takılmamak lazım .

Ewde ekim olayına da girmişler mi??? Benim fikrimdi bu proje... yine geç kaldık desene;)

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Eylül 2018, 18:46:52 »
Ben 20 oda 20 ekip seklinde degil de, sabah ekimleri, birde ogleden sonra ekimleri diye iki gruba ayrildigini biliyorum. her ekimin ekibi de ayri degil bu arada. Mesela benim donor alimimi yapan beni bitirince baska odaya gitti, kanal acmaya hasan bey ve fatma hanim geldi, sonra greft yerlestirmeye yine baskalari geldi. Evet bence de nicelik, nitelikten daha one gecmemeli. Bende aralarindaki kis geliyor ekimler artacak, bu cumartesi 4 ekim var mis oh ne guzel gibi konusmalardan rahatsiz oldum biraz. Ayrica Arnavutlukta da bir sube acmislar ve ekip belli araliklarla Arnavutluga gidip orda da ekim yapiyormus.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Eylül 2018, 18:55:30 »
Maşallah Arnavutluk hemde . Ben çalışanlara sordum ekim başı pirim alıyorlarmis. Adamlar çok istahliydi. İnşallah ekinleri tutar ne diyelim .
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2018, 11:16:10 Gönderen: Hintell »

Facebook Twitter Instagram