Gönderen Konu: Trichos lotion nasıldır ?  (Okunma sayısı 644 defa)

cankal

• Yeni üye
  • *
Trichos lotion nasıldır ?
« : 09 Haziran 2021, 21:18:59 »
Merhaba bugün doktora gittim doktor bana erkek tipi saç dökülmem olduğunu söyledi öncesinde andrivum %5 ile xpecia kullanıyordum şimdi bana energisant şampuan trichos shampoo byopecia multplex tablet ve trichos lotion yazdı, akşamları trichos lotion sabahları da androvium kullanacağım daha önceden bu ürünleri kullanan var mıdır ? fikirleriniz neler

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Trichos lotion nasıldır ?
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2021, 21:44:54 »
Pahalı ve o kadar etkili değil.Xpecia ve minoxil yeterli.Birde masaj yap oldu bitti.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

cankal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2021, 21:58:16 »
Pahalı ve o kadar etkili değil.Xpecia ve minoxil yeterli.Birde masaj yap oldu bitti.

devam edeceğim minoxidile zaten

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Haziran 2021, 23:06:38 »
Trichos lotionun satıcısı gelmiştir doktora çalışmıştır doktorda içindekilere bakarak satıcının tanıtımdaki övgülerine hak verip hastalarına tavsiye etmeye başlamıştır.
Yoksa doktor nerden bilecek  :) zaten tıp eğitimi esnasında dr bölümü ne olursa olsun saç dökülmesi ile ilgili herhangi bir eğitim verilmiyor.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2021, 01:09:00 »
Trichos losyonu 6 aydır kullanıyorum, bi 6 kutu daha var toplam 12 kuru kullanıp değerlendireceğim, bir kutusu 20 gün yetiyor bana. Şimdi ne yorum yazsam yanlış olur, Finasterid kullanıyorum birde vitamin falan, saçda iyileşme var ama hangi ürünün eseri bilemedim.

cankal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Haziran 2021, 09:11:27 »
Trichos losyonu 6 aydır kullanıyorum, bi 6 kutu daha var toplam 12 kuru kullanıp değerlendireceğim, bir kutusu 20 gün yetiyor bana. Şimdi ne yorum yazsam yanlış olur, Finasterid kullanıyorum birde vitamin falan, saçda iyileşme var ama hangi ürünün eseri bilemedim.

trichos losyonu nasıl kullanıyorsunuz ? kaç fıs ? masajla mı yediriyrsunuz ?

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Haziran 2021, 10:01:24 »
trichos losyonu nasıl kullanıyorsunuz ? kaç fıs ? masajla mı yediriyrsunuz ?
yatmadan önce 7-8 fıs sürüyorum avucumun içiyle yayıyoruz bu kadar

Seckin88

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Haziran 2021, 11:51:32 »
Bende uzun bir süre kullandım , fakat beklentimi kesinlikle karşılamadı . Fiyatına değecek bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Birlikte sipariş verdiğim şampuanını beğendim ama saçları güzel temizliyor ve kepek oluşturmuyor.

Facebook Twitter Instagram