Gönderen Konu: Vizyon Hair Trans nasıldır?  (Okunma sayısı 888 defa)

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vizyon Hair Trans nasıldır?
« : 10 Temmuz 2021, 12:51:15 »
Çok bilindik bir yer değil ama aranızdan bilen duyan var mı? Arkadaşım ektirdi gayet memnunum diyor, o da arkadaş tavsiyesiyle gitmiş. Fiyat olarakta baya uygun. İstanbul'da özel bir hastanenin kliniğinde ekimi gerçekleştiriyor. Süreç boyunca da gayet ilgiliymiş, hala her ay video isteyip süreç hakkında bilgi alıyormuş. Ne dersiniz?

Ayrı bir konu açmam gerekiyor mu bilmiyorum ama bir de sormak istediğim yazın saç ektirirsem zararı olur mu sıcaklarda? Çeşme'de yaşıyorum, işim itibariyle ayda 2 defa güneş altında kalma ihtimalim var. Şapka takabilirim. Doğrudan güneşten korumanın yanında sıcak havanın ve kafanın terlemesinin vs. de etkisi olur mu alınacak sonuca? Ekimden sonra 20 gün izin alıp bu süreci evimde geçiricem, güneş görme sıcak vs durumlarını bu 20 gün sonrası için soruyorum.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

taner27

• Jr. Member
  • **
Ynt: Vizyon Hair Trans nasıldır?
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2021, 14:53:50 »
İlk defa duydum Saç Ekimi riske atılacak bir konu değil hata kaldırmıyor forumda biraz daha vakit geçirin bence
  • Ekim Tarihi: 16.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks hair center

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2021, 13:54:21 »
Bilindik yerler varken maceraya gerek yok saç ekiminde
Global Moderator

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2021, 16:39:02 »
Bilindik yerler varken maceraya gerek yok saç ekiminde

Hintell reis buraya arkadaşım ektirmişti, süreci gayet iyi gidiyodu. Bir süredir haber alamıyorum kendisinden ama. Ben de zaten Serkan Aygın'ı tercih etmiştim ekim için. Vizyon Hairtrans'ın fiyatı uygun (5000 TL) olup ekimi de başarılı olunca bi acaba demiştim ama sonradan vazgeçtim.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2021, 12:18:57 »
Hintell reis buraya arkadaşım ektirmişti, süreci gayet iyi gidiyodu. Bir süredir haber alamıyorum kendisinden ama. Ben de zaten Serkan Aygın'ı tercih etmiştim ekim için. Vizyon Hairtrans'ın fiyatı uygun (5000 TL) olup ekimi de başarılı olunca bi acaba demiştim ama sonradan vazgeçtim.

Bir kaç ekim başarılı olabilir bir dem fazla süreç takip etmeden emin olmam ben
Anladım dostum.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram