Gönderen Konu: Sibel Ulusan saç ekimi nasıldır?  (Okunma sayısı 1198 defa)

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sibel Ulusan saç ekimi nasıldır?
« : 29 Ekim 2021, 17:41:02 »
Arkadaşlar bir arkadaşım saç ekimi için ekim merkezi arayışı içerisinde. İzmir Ekol hastanesi 6 bin TL'ye DHI tekniği ile yaparız demişler. Onun yanında benim yönlendirmemle Sibel Ulusan ile görüşmüş ve 1000 Euro demiş. İki fiyatta makul kendisi için. Sibel Ulusan'ın bildiğim kadarıyla 3 farklı ekibi var. İlk ekipte kendisi var ve 3000 Euro, ikinci ekipte eşi ve 2000 Euro, diğer ekipte ise asistanları 1000 Euro'ya ekiyolar. Kendi ekimleri çok başarılı olsa da bu 3. ekip nasıldır sizce? Forumda 3. ekibe ekim yaptırıp memnun kalan veya kalmayan var mı bildiğiniz? Ne önerirsiniz? Ayrıca Ekol hakkındaki yorumlarınızı da merak ediyoruz. Herkese teşekkürler.

Not: Ekol hastanesi eğer olumsuz bir sonuç olursa arkasında dururuz merak etmeyin demişler. Yani ücretsiz revize yaparız demeye getirmişler sanırım konuyu. Ayrıca Sibel Ulusan'ın bu konuda hastalarına yardımcı olmadığını bu forumda görmüştüm, başarısız bir ekim sonrası revize için ücret istemişti sanırım. Eğer yanlış hatırlamıyorsam...
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

stylish

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sibel Ulusan saç ekimi nasıldır?
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2021, 02:14:56 »
yanlisin var sanki. Sibel hoca bastan sona kendisi yaparsa 3 bin euro, belli asamalari yaparsa 2 bin euro, on cizgiyi cizip hemsilerini yonetirse bin euro. Esi artik islemlerde aktif rol almiyormus. Esi daha cok destek oluyormus kendisine. yani her ekimde sibel hoca oluyormus. Ben de bu hafta kendisini ziyarete gittim, umarim ogrendiklerimin burada faydasi olur :)

Bana gelirsek, ben ekim yaptirmadim. Ama hastane isimlerindense gercekten isi bu olan doktorlari tercih ederdim...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2021, 02:30:32 »
Çok başarılı sonuçları geliyor merkezin
Tüm ekimlerde  sibel hoca oluyor hemsireler yapinca da sibel hoca yonetiyor zafer hoca yok.
Ayrıca revize gerekirse de yapılıyor
Kendi ekimlerinide baştan sonra kendi yapıyor zaten sibel hoca
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2021, 09:21:05 »
Verdikleri hizmete göre istedikleri ücretin fazla olduğunu düşünüyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Poseidon88

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2021, 19:23:15 »
bende kararsızım gerçekten saç ekimi yaptıran arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Kasım 2021, 00:55:59 »
Bugun bana mesaj yazmislardi manuel ekimi kotulediler artik manuel ekim kalmadi diye motorla daha iyi aliniyora falan getirdi sanki dunki cocugu kandiriyor bunu dedigi icin benim gozumde guvenilirgini kaybetti.deseydi evet maneul iyi bir ekim yontemidir ancak bizde motoru iyi kullaniyoruz eyvallah ama boyle konuya girince olmaz
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Kasım 2021, 09:55:49 »
Bugun bana mesaj yazmislardi manuel ekimi kotulediler artik manuel ekim kalmadi diye motorla daha iyi aliniyora falan getirdi sanki dunki cocugu kandiriyor bunu dedigi icin benim gozumde guvenilirgini kaybetti.deseydi evet maneul iyi bir ekim yontemidir ancak bizde motoru iyi kullaniyoruz eyvallah ama boyle konuya girince olmaz

Zaten öyle demesi doğru olurdu bugün Koray erdoğana ver micromotoru Sibel Ulusan kadar kullanamaz o da manuel punchı kullanamaz. Bunlar el alışkanlığı , tecrübe ve bilgi gerektirir.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram