Gönderen Konu: Prof.Dr.Alp Bayramoğlu Asmed  (Okunma sayısı 24851 defa)

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Prof.Dr.Alp Bayramoğlu Asmed
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2018, 15:21:43 »
EndlessNegative.... yorumumu burada eklerim :)

Öncelikle Alp Bayramoğlu kendini diger piyasadaki sac ekimi doktorlarinin / uzmanlarinin fiyat seviyesinde tutmasi lazim... cünkü suan ne olacagi / cikacagi muamma.... önce kendini bir kanitlamasi lazim....... göstersin bize hangi sac ekimi cikiyor veya cikmiyor.....

Koray Erdogan ve Alp Bayramoglu arasinda da CIDDI bir fiyat farki olmasi lazim.... yoksa Alp Bayramoglu nu insanlar suan niye tercih etsin??.... birde, suan ektigi saci ben duymadim ve görmedim.... ne cikacagi belirsiz??? üstelik, internetde uzmanlik alani Anatomi - Kas Iskelet Sistemi yaziyor (ekte foto)......... bunlarin da suan fiyata yansimasi lazim.....  fiyat ancak sonuclar gercekten iyi ise zamanla artar..... onun icin asagidan baslamalari gerek..... fiyatda ucmak isterlerse, kanimca pek uygun olmaz ama karar onlarin..... saygimiz bütün emekcilere sonsuz.....

NOT: Prof. diye cok para hak ediyor lütfen demeyin, o ancak isini iyi yaparsa (kanitlarsa) gecerlidir.... Cevremde kac Prof. u isten aldilar.... hatta en son dün Dr. ünvani olan biri yolcu edildi maalesef.... Kagit ve pratik arasindaki fark bazen bu denli fazla.....

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2018, 15:22:18 »
önden fiyat baskısı seziyorum :D
Global Moderator

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2018, 15:39:58 »
Hakikatleri yaziyorum..... kötü veya iyi demedim.... durumu anlattim.... benim yazdiklarim benim kisisel feedback.... piyasada bu isi yapan bir sürü uzman var ve hergün yenileri ekleniyor.... sac ekimi yapmak isteyen arkadaslar caresiz degil, 1 kurumada bagli degil ve cesitli bu isi iyi yapan uzmanlarda güzel ülkemizde mevcut.....

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2018, 15:41:07 »
AsmedHairTransplant hesaplarindan aciklama yapar gibime geliyor :)
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2018, 15:56:26 Gönderen: tsimonoce »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2018, 19:10:34 »
AsmedHairTransplant hesaplarindan aciklama yapar gibime geliyor :)

Evet yeni yerlerine Taşınıp düzenlerini kurunca gerekli açıklamayı yaparlar sn Prof.Dr.Alp Bayramoğlu gerçekten kailiteli çok donanımlı bir hocamız ülkemizin değerlerili doktorlarından biri  ben saç ekiminde de Koray hocamızla birlikte inanılmaz güzel başarılara imza atıcağına kesinlikle inanıyorum  alp hoca şuan ekim yapmaya devam ediyor bu ekimlerin sonuçlarıda büyük ihtimal paylaşılıcaktır bakalım yeni yerde başlanacak artık hayırlısı olur herkes için umuyorum.

1969 yılında Zonguldak'ta doğdu. 1987 ylında TED Zonguldak Koleji ve 1988 yılında AFS'li olarak gittiğim Marina High School dan mezun oldu. 1988-1994 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde lisans eğitimimi aldım. 1994-1999 Hacettepe Üniv. Tıp Fakültesi Anatomi AD'da doktarasını yaptı. 2004 yılında doçent, 2010 yılında profesör oldu.

Alp Bayramoğlu
Prof. Dr.
Anatomi Anabilim Dalı Başkanı
Araştırma Alanları

Kas iskelet sistemi

Doktora

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fak. Anatomi AD 1999

Yüksek Lisans

-

Lisans

Hacettepe Üniv. Tıp Fak 1988-1994

Lise

TED Zonguldak Koleji 1987, Marina High School 1988
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2018, 19:21:21 »
Fiyat politakası iyi olursa ben şakak ekimi için kendisini tercih edebilirim. Koray Hoca dan eğitim almış birisine güvenle ekim yaptırabilirim. Tabi işin içinde keep varsa güven bir o kadar artar. Ancak Koray Hoca ile arada çok büyük fiyat farkı olmazsa yani Koray Hoca da 1 graft 2.5€ iken Alp Hoca da 1.5€ olursa ben yine Koray Hocayı tercih ederim :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Kasım 2018, 19:27:02 »
Fiyat politakası iyi olursa ben şakak ekimi için kendisini tercih edebilirim. Koray Hoca dan eğitim almış birisine güvenle ekim yaptırabilirim. Tabi işin içinde keep varsa güven bir o kadar artar. Ancak Koray Hoca ile arada çok büyük fiyat farkı olmazsa yani Koray Hoca da 1 graft 2.5€ iken Alp Hoca da 1.5€ olursa ben yine Koray Hocayı tercih ederim :).

bu arada onizuka eikichi sen araştııdığın için sana söyliyim koray hoca yeni ekimlerinde safir uçlu slit ini degiştirerek daha sık kanal açmaya başladı  normalde de sıkta artık bıraz daha sık olacak keep le zaten büyüme oranları harıka olduğu için doğal olarak sayın alp hoca da aynı sekılde çalışıcak kısmet bakalım Alp hoca da KEEP kullanıcak
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Kasım 2018, 20:18:24 »

bu arada onizuka eikichi sen araştııdığın için sana söyliyim koray hoca yeni ekimlerinde safir uçlu slit ini degiştirerek daha sık kanal açmaya başladı  normalde de sıkta artık bıraz daha sık olacak keep le zaten büyüme oranları harıka olduğu için doğal olarak sayın alp hoca da aynı sekılde çalışıcak kısmet bakalım Alp hoca da KEEP kullanıcak

Şanslıyız o zaman başkan merakım daha çok arttı teşekkür ederim bilgi için :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Kasım 2018, 15:11:21 »
Şanslıyız o zaman başkan merakım daha çok arttı teşekkür ederim bilgi için :).

Rica ederim dostum hayırlısı olsun senin için :)
Global Moderator

zeus79

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Kasım 2018, 01:29:41 »
İkisi de hacettepe mezunu aynı yıl mezun olmuşlar yani okuldan arkadaş muhtemelen 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Kasım 2018, 11:03:05 »
İkisi de hacettepe mezunu aynı yıl mezun olmuşlar yani okuldan arkadaş muhtemelen 😊

maşallah o kadar araştırdın yani helal olsun bilmiyorum olabılır sanırım :)
Global Moderator

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Kasım 2018, 19:51:59 »
Asmed ne zaman taşınacak Arkadaşlar? Alp hoca başlasa Ekimlerine Fiyat belli olsa da kafamız rahatlasa iyice stres oldum bekle bekle :(
yeni bir heyecan yeni bir umut Kattı saç ekim piyasasına.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 20 Kasım 2018, 19:53:41 »
Asmed ne zaman taşınacak Arkadaşlar? Alp hoca başlasa Ekimlerine Fiyat belli olsa da kafamız rahatlasa iyice stres oldum bekle bekle :(
yeni bir heyecan yeni bir umut Kattı saç ekim piyasasına.

Stresten kac greft kaybettin :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Kasım 2018, 23:28:16 »
Rica ederim dostum hayırlısı olsun senin için :)

Teşekkür ederim başkan kısmetse bu ay askerde olacağım dönünce artık çözüm için harekete bende geçeceğim.

Facebook Twitter Instagram