Gönderen Konu: EKİMDEN SONRA SEYREK GÖRÜNÜM İÇİN NE YAPILABİLİR ? SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR ?  (Okunma sayısı 45388 defa)

Zach84

• Jr. Member
  • **
Aykut Bey, oncelikle degerli paylasimlariniz icin tesekkurler. Ben boyanin yaklasik ne zaman solmaya basladigini merak ediyorum.

Boya ucmaya (vucuttan atilmaya) basladiginda cok cirkin bir goruntu oluyor mu? Bu evreye ornek fotograf paylasir misiniz

Aslen cevabini aradigim konu ilk uygulamadan sonra ideal goruntuyu bozmamak icin her 1,5-2 yilda bir bu islemin tekrar gerekliligi olup olmadigi.

Aykut Özhan

• Jr. Member
  • **
    • Saç simülasyonu
Merhaba benim yaptığım bu tür bir fotoğraf çalışması yok ama aklımda olsun eski müşterilerimi gördüğümde çekim yapacağım sizin için.
Aşağıdaki linkte Amerika da işlemden tam 2 yıl sonra çekilmiş bir video var. Sanırım fikir verir.

Aykut Özhan

• Jr. Member
  • **
    • Saç simülasyonu
Arkadaşlar merhaba daha önce saç ekimi yaptırmış ama tatmin edici sonuç alamamış müşterimize  yaptığım işlemi sizinle paylaşıyorum.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2020, 12:51:46 Gönderen: Aykut Özhan »

Aykut Özhan

• Jr. Member
  • **
    • Saç simülasyonu
Yaptiğimiz işleri kopyalayıp kendi sitelerine koyan bu işletmeyi sizin takdirinize bırakıyorum. Keşke  arayıp "Bizim sitemize koyacak kadar bile yaptığımız  işlemimiz yok '" deselerdi.
Yeni açılan yerlere tecrübeli bir uzman olarak desteğim her zaman olabilir ama bu ayıp ve halkı kandırmaktır.
Saç simülasyonu bilgi ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Yaptıracağınız yeri seçerken iyi araştırın.

Aykut Özhan

• Jr. Member
  • **
    • Saç simülasyonu
Bir taraftan işimi yapip diğer taraftan, yaptığım işlerin resimlerini sayfalarında yayınlayıp "kendisi yapmış'' izlenimi vererek halkı aldatanları ifşa etmeye devam ediyorum.
Taklitlere dikkat edin . Saç simülasyonu bilgi ve tecrübe ister. Yaptıracağınız yeri iyi araştırın.

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncesi ve sonrası yaptığınız ışık açıları aynı değil, bari siz yapmayın.
bu forum da herkes konu da çok hassas ve bilgili.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Öncesi ve sonrası yaptığınız ışık açıları aynı değil, bari siz yapmayın.
bu forum da herkes konu da çok hassas ve bilgili.
;D 

Aykut Özhan

• Jr. Member
  • **
    • Saç simülasyonu
Beyefendi eleştiriniz için teşekkur ederim.. Mademki bu forum da herkes bilgili o zaman artık bana bilgilendirme yapmak için ihtiyaç kalmamış demektir.
Bu yazı forumdaki son yazım olsun. 1 kişi bile yazdıklarımdan fayda sağlamışsa  kendimi mutlu hissederim.
Herkese iyi forumlar.
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2020, 22:49:14 Gönderen: Aykut Özhan »

Aykut Özhan

• Jr. Member
  • **
    • Saç simülasyonu
Saç simülasyonu sık sorulan sorular ve cevapları.

Aykut Özhan

• Yeni üye
  • *

Murat karataş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Aykut hocam neredeyse bütün başlıkları okudum ama sizin kadar detaylı anlatana rastlamadım bunun için tebrik ederim. Bir sorum olacak , bazı firmaların işe başlamadan önce müşterilere "Sosyal medyada paylaşım ve yorum yapamazsın" şeklinde bir maddenin de bulunduğu bir sözleşme imzalattığını duydum hatta bazıları bu firmalar hakkında yorum yaptı diye haklarında dava açılmış.
Sizde de böyle bir sözleşme varmı ve bu ahlaklı bir yaklaşım mı bunu sormak istiyorum

BeRan

• Sr. Member
Beyefendi eleştiriniz için teşekkur ederim.. Mademki bu forum da herkes bilgili o zaman artık bana bilgilendirme yapmak için ihtiyaç kalmamış demektir.
Bu yazı forumdaki son yazım olsun. 1 kişi bile yazdıklarımdan fayda sağlamışsa  kendimi mutlu hissederim.
Herkese iyi forumlar.

nerede tokata çıkan var tripte :D

Murat karataş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram