Gönderen Konu: Erken yaşta norwood 5 6 olanlar için saç ekimi yapılabilir mi?  (Okunma sayısı 3430 defa)

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
Aile boyu erkeklerin hepsi norwood 7.Yıllardır finasterid  kullanmama rağmen bir etkisi olmadı.En son arkalarda bile saç kalmadı.Norwood 7 olacağım kesin.Ekim yerine protez saç yaptırmak mantıklı mı?Protez saçı sürekli kullanmak çok zormuş.Peki bu durumda olan erkekler ne yapmalı?Erken yaşlarda kellik hiç çekilmiyor.

Subzero

• Hero Member
Dostum yıllardır finasterid kullanıyorum diyorsun 5 ay öncesinde proscar işe yarar mı kullansam diyorsun ?

heycorcverseneborc

• Full Member
Dostum hep fotosuz yaziyorsun. Foto paylas guncel net bi zahmet

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Dostum yıllardır finasterid kullanıyorum diyorsun 5 ay öncesinde proscar işe yarar mı kullansam diyorsun ?
Lan melih guldurdun beni vallaha  helal sana ...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Subzero

• Hero Member
Lan melih guldurdun beni vallaha  helal sana ...
arkadaşın durumu dediği kadar vahim mi diye profiline bakayım derken şans eseri gördüm yorumunu

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
Avodart kullandim.Proscari bilmiyordum.O da finasterid etkenli madde oldugu sonradan ögrendim.Ikisi de aynı etkiyi yapiyormuş.

ThinBald

• Full Member
Öncelikle fotoğraf olmadan düzgün bir cevap alamazsınız, saç sistemlerini etrafımda kullanan bir yakınım var ona sormuştum zor değil mi diye şöyle demişti ''Evet zor hatta bazen çıkarıp atasım geliyor ama günün sonunda saçın oluyor, hafta da bir kafandan çıkarıp gününün bir kısmını kendine ayırıp gür saçlı dolaşmak mı yoksa kel dolaşmak mı''. Ama bence en son çare olmalı, ekim hakkında yorum yapamıyorum.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Avodart kullandim.Proscari bilmiyordum.O da finasterid etkenli madde oldugu sonradan ögrendim.Ikisi de aynı etkiyi yapiyormuş.
Avadort ne kadar zaman  kullandın        ve  yasın kac        ....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Subzero

• Hero Member
neyse dostum seni suçlamış gibi hissettim kusura bakma umarım bir gün saç derdin kalmaz

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
neyse dostum seni suçlamış gibi hissettim kusura bakma umarım bir gün saç derdin kalmaz
Saolasin kardesim guzel dileklerin için .Ama bir çözüm yok artik alışmak lazım.Ekim icin doktora gittiğimde daha çok erken ve belki ilerde tutmaz dedi.Foto atmakta istemiyorum kelimi ifsa etmek istemem😂

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
Avadort ne kadar zaman  kullandın        ve  yasın kac        ....
Yaş 25, yaklaşık 2 yıl gibi kullandım.23 yaşında başladım ama cok düzenli kullanmadim.Sonra bıraktım simdi kullanmıyorum. Dermaroller kullanmaya başladım.Son 3 yıldır çok şiddetli dökuldu zaten.Simdi cok bir sey kalmadığı icin fazla dökülmüyor.

Leonidas

• Hero Member
foto atsan daha iyi yorumlanır. bu şekilde anca tahmin yürütürüz.
ve bu şekilde sana ne kadar faydalı yorum yapabiliriz sence ?

Subzero

• Hero Member
Saolasin kardesim guzel dileklerin için .Ama bir çözüm yok artik alışmak lazım.Ekim icin doktora gittiğimde daha çok erken ve belki ilerde tutmaz dedi.Foto atmakta istemiyorum kelimi ifsa etmek istemem😂
kardeşim çok fazla umutsuzsun ileride tutmaz diye bişey mi olur , bende 24 e giricem sene sonu inşallah ektiricem , saçlarını çok kafaya takiyorsan ektir gitsin tutmaz diye bişey yok

Snowly12

• Hero Member
En azindan ileride ekilenleride kaybetsen bile, norwood 7 ye gidiyorsan bu yasta baya agresiftir bence ensede de birsey kalmayacaktir cok ondan diyorum.  Herneyse, suan sac ektirerek normal yasin artmasiyla dokulen sac gorunumu elde edebilirsin bence. Ektir yani seni bozuyorsa bekleme. Suani dusun sonrayi degil.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Facebook Twitter Instagram