Gönderen Konu: Erken yasta sac beyazlamasi  (Okunma sayısı 612 defa)

murattarum

• Hero Member
Erken yasta sac beyazlamasi
« : 17 Ekim 2021, 21:06:42 »
Merhaba arkadaslar benim lisede falan saclarim beyazdi sizce neden? Herkes alay ederdi dua edersim allahim saclarimi dok saclarim olmasin diye sonra alllah hic bir duami kabul etmedi bunu etti saclarim dokuldu hepsi dokulmedide ekime ihtiyacim var simdi ekimciyede siyah greftleri sec diycem dogal boya gibi olur insallah.sizce neden erken yasta beyazlar saclar

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Erken yasta sac beyazlamasi
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2021, 22:37:05 »
Merhaba arkadaslar benim lisede falan saclarim beyazdi sizce neden? Herkes alay ederdi dua edersim allahim saclarimi dok saclarim olmasin diye sonra alllah hic bir duami kabul etmedi bunu etti saclarim dokuldu hepsi dokulmedide ekime ihtiyacim var simdi ekimciyede siyah greftleri sec diycem dogal boya gibi olur insallah.sizce neden erken yasta beyazlar saclar

Keşke saçımı dök değilde tekrar siyahlaştık diye dua edeydin.

Beyaz renk aslında saçın doğal rengidir. Saç kökünde bulunan bir hücre melanin denilen şeyi üretir ki bu saça renk veren maddedir. Genel olarak genetik haritadan sebep melanin salgılama süresi bazen genç yaşlarda son bulabiliyor iken fazla etkisi olmasada çevresel faktörlerinde bu melanin üretimine zarar verdiği söylenir (bence %3 ü geçmez)

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2021, 22:38:21 »
Çok güldüm hakkını helal et xkdbcndnbxsnbdksbxkdjdkdjd

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2021, 16:29:22 »
-Allahım saçımı dök  :'( :'( :'(
(döker)
+ LAAAAAAN  :-[ :-[ :-[ :-[
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2021, 16:31:12 »
Saç beyazlaması > Saç dökülmesi. Ama sen cenospor her ikisine de atmısın golü üstâd ekim yaptır doktorun da işine karışma bence saçın çıkarsa boyarsın en fazla.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Ekim 2021, 00:24:54 »
yanlış duayı etmişsin dostum.

Facebook Twitter Instagram