Gönderen Konu: Serkan AYGIN clinik sac ekimi ( siklastirma ekmi ) 3000 ense 400 sakal  (Okunma sayısı 8401 defa)

Kao

• Yeni üye
  • *
Sonuç güzel dostum aynen saç dökülmesine yapıcak bir şey yok artık ikinci bir sıklaştırma ile çözersin kendine dert etme bunu
Dökülme dursa bu bile yeter ama durduramiyorum malesef . Günde 40-50 sac gidiyor

byflamingo

• Sr. Member
aktif dökülme varken saç ektirmişsin ama ona rağmen güzel sonuç olmuş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonucun güzel ama kendi saçlarından kayıp yaşanıyor artık 2 bir ekimle o sorun içinde ihtiyaç duyduğunda ektirip halledersin
Global Moderator

kemalbora

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finasteridi azaltarak bırakmaya başla hemen. 8 ayda dökülmeni durdurmadı ya da azaltmadıysa sana yaramıyor demektir. Saçların fazla dökülüyosa finastan olabilir, dht hormonunu baskılarken vücut refleks olarak testesteronu arttırmış olabilir. Tahlillerden testesteron seviyesine bakılabiliyorsa, baktırmanı öneririm.

Kao

• Yeni üye
  • *
Finasteridi azaltarak bırakmaya başla hemen. 8 ayda dökülmeni durdurmadı ya da azaltmadıysa sana yaramıyor demektir. Saçların fazla dökülüyosa finastan olabilir, dht hormonunu baskılarken vücut refleks olarak testesteronu arttırmış olabilir. Tahlillerden testesteron seviyesine bakılabiliyorsa, baktırmanı öneririm.

Aynen dostum , son haplari yari yariya kesip alacam . Artik kader diyip bidahaki ekimi beklicez napalim 😄

Facebook Twitter Instagram